Červen 2009

Mírné závislosti se promíjejí, že ?!

30. června 2009 v 13:13 | ©Pajuška
Čauky, dneska jsme dostávaly výzo. No asi jak jinak.
Nejdřív jsme si myslela že si vezmu takovou fialovou "tuniku" a riflový 3/4áky a �abky. Ale když jsem se ráno ukázala v zrcadle, tak mi to k sobě moc nesedělo. Mamka mi pujčila tedy takový bílí 3/8 kalhoty. Jsou strašně pěkný, ráno jsme je nechtěla, páč byly : 1) nepříjemný 2) vypraný xD
Ale vzala jsem si je. A teďka odpoledne se mi z nich nechce. Pojedu za asi 3 hodinky do PCE nakupovat. Musím si ještě těhlech kalhot užít xDxD...

Začínám mít mírnou závislost na facebooku. Ne, není to závislost, jenom mě baví udělat si jeden, dve, tři testy, a pak to jede :D
Potom ještě koukám na osatní profily a je to horší. Pak kouknu na hodiny a zjistím že je další půl hodina (né-li celá) pryč.
Strašně mě teďka přepadla prázdninová nálada. MOc se těším na to, jak si budu užívat bez školy. Chodit ven s kámoškami na zmrzku.. atd...
Doufám, že bude pěkné počasí.
Strašě se taky těším na soustřeďko s volleybalem, doufám že přes ty dva měsíce moc nezlenivím (takže zlenivím xD)
Love my friends!♥
Pajuška*

Zelená,bílá,modrá,fialová,zelená,bílá,modrá,fialová...

29. června 2009 v 17:39 | ©Pajuška
Ahojda, tak Vám jdu oznámit, že jsem konečně pochopila Facebook xD...
Já vím, jsem uplnej debil, jsme trochu pozadu. Ale založila jsme si učet a dostala zaracha a teďka jsme si konečně na to udělala čas :D

Jinak, dostala jsme žabky.
Teda jako boty, abyste pochopili. Jsou upe boží, teda podle mě. Jsou takový proužkovaný, zelený,bílí,modrý,fialový.... proužky. Asi si je zejtra vezmu na sebe. No i když je to vysvědčení... Ale jo, asi to tak udělám :D
Jsme teďka taková šiblá xD... Nějak se mnou zase mlátí puberta.(xD)Jak jink taky.
Mám krizy (nevím jaký i/y po "r" xD), normálně nevím, co si mám zítra vzít na sebe xD...
To je strašný, ani nevíte, co teďka prožívám!Asi pujdu v pytli. No to budu ale "kočka" !

Chtěla bych se tady víc rozepsat, ale nějak mě to už ani nebaví.
Aleto neznamená, že odložím blogování, to ne! Někam si přece musím postěžovat, někam se musím pochlubit.
Já vím, otravujou Vás ty moje kecy, ale já si nemůžu pomoct.

Vaše pubertálníukecaná Pajuška*

Jen růžová to může být :)

28. června 2009 v 10:31 | ©Pajuška
Hojda,
nevím co se semnou stalo, ale nějak už mě počítač nelíká. Neříkám, že chci končit s tímhle blogem, ale...už to tady nebude takový, jako dřív.
Včera jsem měla oslavu svátku, který jsme měla asi tak před . no nevím, ale prostě 22.6.
Když se mě mamka ptala, co chci k svátku, řekla jsme (ale jenom tak ze srandy) "NO tam, takhle jak jdeš od BILLY na náměstí, tak tam je obchod se sprotem a je tam takovej pěknej RŮŽOVEJ míč na volejbal." Mamka, no a k čemu ti to bude, dyť stejně nechodíš hrát jako někam ven mimo treninki. Jsme docela říkala, že má mamka pravdu. A včera jsme koukala jako totální blbka. Normálně maminka mi ten míček koupila xD.
Fjůůha:) No potom jsme dostala od tety lak na nehty a lesk na psu. No ten lak, je pěknej, ale je vidět že mě teta moc nezná. Je takovej růžovej, skoro až není vidět a je trochu průhlednej. A já jsme spíše teďka přes ty šílenější věci. xD
Pka jsme dostala studentskou pečeť a nějaký bonbony a malou plyšovou myšku, kterou si budu brát jako talisman :)

Asi vše pro dnešek, nechce se mi moc psát, a rozepisovat :)
Pajuška* s růžovým míčem a možná i mozkem xD

Malá pauza, nebo větší xD

19. června 2009 v 19:23 | ©Pajuška
Hoja,
dobrá měla jsme kapku pauzu, ale dneska jsem dostala jedničku ze ČP (čtvrtletka) a to ještě ke všemu z matiky. Vždycky jsme měla trojku nebo čtýru, ale teď. Normálně, já jsem se učila.To není u mě normální. Ale doela jsme z toho měla strach,a le nakonec. Jsem se to naučila, čekala jsme dbojku nebo trojku,ale takhle mám jedničku a dvojku na vízu. Jsem happy, akorát mi to kazí trooja z dějáku a fyziky. Ale co se dá dělat, stejně je to bomba!
Moje kámošky, ale byly na tom kapku hůř, ale to tady psát nebudu, protže to by zase se jim třeba nemuselo líbit.

Takže to je dneska asi vše. Jinak doufám že sem teďka bdu přidávat více článků. Mám toho tolik, ale když jsou dlouhý články, nikdo to nečte.
Když sjou krátký tak taky ne, ale to je jedno.

Nejšťastnější člověk na světě! Pajuška*

Změním to!

18. června 2009 v 10:22 | ©Pajuška
Ahoj,
hrozně moc se omlouvgám svým SBéčkům, ale ně+jak jsme si pokonila fyziku a nemůžu n komp, jednak ho mám zakázanej a jednak jsme si ho lehounce zavirovala.
Nevím, jsem asi blbá :(
Jinak jsme upe mrtě šťastnej človíéček, protže mi dala profesorka na hudebku jedničku, a ve čtvrtletí jsme měla 2- xD, takže docela pokrok.
Jinač, teďka asi oběhnu SB, a pka se budu muset kouknourt ještě na ostatní blogy, abych nebyla pozadu .. xD
Teďka máme IVTčko, a nevím , mám tam dvě jedničky a dvojku, ale nevím co mi dá x/, je to akyový divný, ale ... chtěla bych jedničku, alůe popravdě řečeno je mi to jedno.
Jak tak koukám po třídě, 'každý' (tak skoro) čte články na blogu, ¨chjoop, jsëm pozadu. Ani nevím, co mám dělat, nejraděši bych se učila na čtvrtletku, kterou píšeme z matiky, hnedka příští hodinu x//, to¨to tase dopadne xD, doceola bych chtěla dvojku , ale tu mít nebudu¨, páč jsme totální debil,m a určitě tam něco zvořu.

P.S.: Prosím, nezlobte se jestli jsem tam někde udělala překlepy, už jsme nebla dlouho na kompu a už ani neumím psát xD
P.P.S.: Docela j¨sem si oblíbila nov¨´ho smile, ale nevím jestli už ho někdo má "zabranýho". Takže se pak na mě nezlobte xD...
A ten smile je... /chvíle napětí/... ('~')
..No nřekla bych že na mobilu vypadá lípavjejc xD...
P.P.P.S.: Změním design, jen co se dostanu na svůj komp xD
A můžu vám říct, že bude fialovej, jestli chcete vědět jak vypadá, kokněte se *sem*
NO nic, tak letím, mějte se :)

Pajuška* (sorry, jani, za tu hvězdičku)

Stejně to ve městě nepoznám...

11. června 2009 v 15:50 | ©Pajuška
Hojda,
Dneska jsme měli bohužel praktika :(
No docela to nebylo tak strašný xD, rozeznávaly jsme nějaký ptáky (xD), Podle toho jaký zvuk vydávají a pka dělat nějaký prac. listy.
Bylo to celekm nudný.
Dostala jsme blbou známku z fyziky z testu a chce se mi spát.
Bolí mě rameno, ale k doktorce nepujdu, leda že by zítra byla první hodinu fyzika xD.
Já ji tak nesnáším, ale co mám dělat budu ho (Šn) muset ztrpět i dál :(.. xD

Nevím co dál psát, jenom to jsme se dneska o občace o "sobě" něco dozvěděla xD.
To tady rozepisovat nechci, páč jsem něco řekla a ty pakaod nás ze třídy si to vzali jako dogma!
Jinak dneska byl upe mrtě slejvák xD, o odpoledce xD...
Jsme se tak zamyslela jsetli vůbec mám deštník, pka že jo, a ono to stejně přešlo. Ale pak když jsme s Jančou vyšly před školu taky byl uplně svěží, ale trochu mrznoucí vzduch.


Není knedlík, jako knedlík

10. června 2009 v 15:07 | ©Pajuška
Hoja, hlsím se, že jsem tady.
Jsem docela mrtě šťastnej človíček. Dneska jsme běhali 8stovku. Uběhla jsem to celkem dobře.
Teda já si myslím že je to docela dobře, páč jsem se zlepšila asi o.. *počítá*.. 33-15... asi o 18 vteřin.
Janča to doběhla taky suprově :), No vlastně ta nás (Janča, Já, T.h.r.i.s.a a Týnka) celou tu dobu táhla. Běžela jako první a j jsem ji pak o 3 setiny předběhla na cílové rovince. (xD) Já vím, asi si říkáte, co to je 3setiny, ale já si to taky říkám, prostě jsme stejně dobrý *plácá se po rameni*
Jinak když jsem běžela první kolečko, rozvázala se mi bota. Modlila jsme se abych nehodila hubu. Potom když jsme měli běžet 2, začala jsme se mírně přidušovat, jako bych měla knedlík v krku (xD) A nakonci když už nám zbývalo jenom půl-kolečko, mě začaly bolet uplně ruce a všechno. Doběhla jsem a prej:" Twl, mě bolí prdel !", a prof. se na mě podívala, já jsme se usmála a povídám:" Promiňte, ale tohle se slušně říct nedalo", a začala jsem se tlemit. Když jsem si sedla, myslela jsem, že už se nezvednu. bolelo mě upe všechno. No nic, nebudu to tady rozepisovat.
Jinak včera jsme k večeři měli jahodový knedlíky, byly strašně mňam, taky jsem o nich dneska ve škole kecala o ajině - vím je to trapný -. Jinak, dneska jsme o ajině museli kecat před tabulí. Byla jsem v 'rozpacích', kam se budu dívat, abych se nezačala tlemit a zakoktávat, ale nakonec jsme čuměla z okna. No nebyl to tak dobrý nápad. Zakoktala jsem se protže před drogérií byl kočárek s dětskem, kt. se tlemilo a když vyšla maminka z drogérky, tak začalo řvát. Myslela jsme, že se asi neudržím, ale nechtěla jsme za to mít ještě víc zhoršenou známku :)

Jinak přišla jsem skoro o hlas, ale LIMENTKOVÁ zmrzka to spravila.

Vaše (stále) ukecaná Pajuška*

Best

9. června 2009 v 14:26 | ©Pajuška
Twl, myslela jsem, že to nepřežiju, ale to bych zvláště někomu neudělala.
No výlet byl upe super, akorát mě upe dostala jedna hláška. No nejsem si jistá jestli to tady můžu napsat, protže to by mě asi ten dotyčný pěkně seřval, ale to je mi jedno. I když na druhou stranu se zrovna nechci hádat xD..

Jinak ve škole jsem si dneska zlepšila kapánek děják a teďka asi budu dělat dobrovolný úkol na děják, páč bych ještě chtěla jednu jedničku, nebo prostě nějakou známku.
Dostala jsem dneska ze zkoušení dvojku, protže se mě zeptal na to téma které jsem se zrovna jako jedinný neučila xD.

Jsem uplně happy, protže už zase můžu bejt na kompu a asi jako první udělám new design xD
Achjo, chtěla bych strašně ráda napsat že se nudím, ale teďka tpho musím hodně dohnat, protže jsem strašně dlouho nebyla u svých SBéček xD

Tak se mějte, více se mi toho nechce psát.
Nějak jsem si odvykla psát na kompu xD..

Vaše Pajuška*

P.S.: Maminka mi nechce koupit v Makru mûsli tyčinku CORNY s banánem xD.

Sorry

2. června 2009 v 16:14 | ©Pajuška
Ahoja, nemam čas,. teďka mam zaracha tak, no do konce měsíce tak sorry xD obíghat budu až po zarachu :) díky za pochopení :)