Leden 2010

Z našeho zákulisí

31. ledna 2010 v 20:04 | ©Pajuška |  Moje fotografické úlety
Ahojííí, tak jsme se rozhodla, že sem dám pár fotek ze školy :D
Takže tady, tady je první fotka.

No to jsme přece my, v celé své kráse :)
(c: Janča)

Už v pondělí se ke mě nastěhuje

30. ledna 2010 v 15:54 | ©Pajuška |  Co se jinam nevešlo
Zdárek,
už se to blíží. Asi nevíte o co jde, ale to vůbec nevadí, protže já, já Vám to musím říct.
Už před Vánoci jsem měla takový den, že bych si koupila k Vánocům 2010 žehličku na vlasy. Nj, ale jak jsem o tom tak začala přemýšlet, že to je až za dlouho a tak že si ji koupím k svátku. (Svátek mám koncem června) :D No a sešlo se to tak najednou, že jsem si ve čtvrtek (28.1.2010) ji nakonec objednala. Už asi dva týdny jsem měla vyhlídnutou jednu pěknou žehličku. A najednou ?!

Smajlíkovaná ;)

29. ledna 2010 v 11:12 | ©Pajuška |  Postřeh
AHoj, tato hra zpočívá v tom, že do komentářů budete psát smajlíky.
Ten nejoriginálnější, vyhraje nějakou cenu. To se ještě uvidí. Ale bude to asi v podobě designu, klikačky, belnedu nebo prostě něco takového. Co budete chtít.

Jo a ještě něco, smajlíci se nesmí opakovat.
Takže já začínám:

=^.^=



Zase nadšená, už to začíná být stereotyp ;)

28. ledna 2010 v 18:01 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Moi:)
Jsem nad rámec nadšená:) Ani nevíte co to pro mě je, když můžu mít vyznamenání na gymplu. Myslím, že to je poprvé a naposledy, ale to vůbec nevadí. Lepší někdy než nikdy. Můj bratr zase 'perlil' achjo. No ale co se s ním má dělat?!! Je to trouba (':D)
Takže, měla jsem to o fous. Mám 6dvojek a 7jedniček:) Byla jsme u babči a dostala jsem čokošku a nějaké ty korunky, potom jsem šla k druhé babče a tam jsem dostala další prašule za výzo a potom ještě k narozkám. No, a potom k mému milému překvapení jsme dostala stovku od tety, normálně tak 40-50,- ale teďka stovku :d ale tak co, aspoň si už mužu koupit žehličku :)
Asi všechno, jenom jsem se musela vyzpovídat:)
Ha stala Vista
Pajuška;)

Kuss o.1

26. ledna 2010 v 19:53 | ©Pajuška:) |  Kusowky
Ahoj, dneska jenom krátce.
Moc se mi ani sem nechtělo napsat, ale pak jsem si uvědomila, že Vás nemohu neotravovat s mými články, no a proto sem píšu. No nic, :D:D Zase jsem asi mimo míísu;) ale to je jedno.
Pajuška:)

Můj školní batoh

25. ledna 2010 v 17:23 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Hohojky,

Bylo nebylo, jedno velké skladoviště jménem: Můj školní batoh.
Achjo, dneska jsme ráno seřvala bratra, že mi čornul kalkulačku a teďka odpoledne, když jsem se rozhodla, že si uklidím v batohu, jsem ji našla. Ležela tam tam bezbraně a koukala na mě svýma ... no nevim, to bych musela domyslet :D.

Docela mě štve, že mě píchá v koleni a že nemůžu na volejbal :/, ale tak co mám dělat. Ještě se musím zítra vyvlíknout z gymnastiky (ve škole),ale to má taky háček. Nemohla bych jít po škole na sportovky. Asi to budu muset přežít.

Pro dnešek se s Vámi všemi -co jste si na můj článek udělali čas- loučí Pajuška:)

DesS o. 3

24. ledna 2010 v 18:50 | ©Pajuška |  Design
Ahojka;)
Tak, a je tu změna. Chtěla jsem zkusit něco jiného, ale když už jsem měla udělaná tenhle.
No je to už trochu dýl, ale mě se celkem líbí. Ale trochu bych to .... No nic, teďka jsem se naučila něco new, tak snad někdy jinkdy to vyzkouším :)
Toť vše :)
Pajuška:)

Hučačáááá ^^

23. ledna 2010 v 21:34 | ©Pajuška | Týňuška |  Milý deníčku...
Moi-moi,
Na této fotce právě stojíme na vrcholu slavné pr*ele světa xD.
Dnes nastal ten dlouho očekávaný den sportu/nesportu. Tento mimořádný,opakuji-MIMOŘÁDNÝ den začal (díky skvělým navigátorům) zakufřením v kdesi-cosi-tentononc.
Po velice napjatých dvou hodinách cesty, nastaly další a další napjaté hodiny. Po dojezdu se nám povedlo zastavit přímo vedle auta té ' ošklivé,kulaté,obludy' od nás ze třídy.
PAJUŠKA SI ŘÍKÁ:
" Je to on, ne asi ne, radši ani nebudu na to upozorňovat Týnu."
TÝNKA SI ŘÍKA:
"Doufám že to není on....fůůůůůj"
po namáhavém bloumání a dloubaní se stalo že to ošklivé stvoření (né nejsme rasistky ani nikoho nediskriminujeme) na nás promluvilo: "No zdar lidí..."
PAVLA A TÝNKA SI ŘÍKAJÍ:
"Noooo jeeeežíííš."

Kde nic, tu nic

22. ledna 2010 v 16:35 | ©Pajuška |  Co se jinam nevešlo
Čaweec, dneska u nás spí Týnka xDxD
Těším se na to už od ... asi úterka nebo pondělka. Uplně jsme si to plánovaly a prostě .. bude to srnda, moc se těším. A těším se i na zejtra a pozejtřek. Protože zejtra jedeme lyžovat (jak už jsem zmiňovala) potom u ní spím zase já. Porstě taková holčičkovská jízda :D

Takže zítra tu nic, dneska tu nic a pozejtří, taky .. no to možná už něco.
Pajuška:)

Retouch o.1

20. ledna 2010 v 14:39 | ©Pajuška |  Gfx | By me
Tady jsem se pokoušela o retouch, ale moc mi to nevyšlo, no snad to není tak příšerný,..... no vlastně je. Tak to je jedno. Koukněte a radši ani nekomentujte xDxD

Žbrbli-žbrbli pod vousy

19. ledna 2010 v 16:03 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Čau ;)
Já jsme po dnešním odpoledni uplně vysmátá. Jsem si icikovala s kámoškou a pka ještě s jedním ... no to je jedno. A prostě jsme uplně vychlámaná a bolí mě břicho, ale dobrý je, že jsem vůbec nespadla ze židle. No asi to bude tím, že sedím na posteli, ale to je jedno.

Mrtě moc se těším na sobotu, protže jedu s Týnkou do Deštné v orlických horách lyžovat. Už se moc těším, protže když se vrátíme, tak u ní budu spát a budeme si dělat z různejch lidí srandu přes icika a prostě, bude to moc fajn. jsem z toho uplně moc nadšená. (Promiňte, že teďka hodně používám slovo 'nadšená' ale nenapadají mě jiné ekvivalenty)
Dnešek ve škole byl uspávající, zase jsem se přistihla! Spím! Achjo, on zase něco vykládá a já jen zasněně koukám z okna. Na co bych asi měla koukat, když tam je docela tak nějak nezajímavě, ale ... přece jen se něco našlo. Střecha! Sníh! Padá! a ještě ke všemu padá dolů. xDxD
A v tom, co se nestalo. Škráně mě vyvolá " A******ová, co jsou to jonty" já:" Nevim" on:" I O N T Y , nikdy jste neslyšela ? To jste se učili v primě" , já:" Nevim", a on zase začal něco žbrblat, ale to, to už jsem nevnímala. A pka jsem dál zasněně koukala ven, v očekávání, kdy konečně zazvoní :)
Konec dnešního deníčku, myslím, že jsem se hodně rozepsala. Tak doufám, že to přelouskáte.

Pajuška;)

Ykizyf anbeču

18. ledna 2010 v 16:19 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Čauky,
normálně jsem uplně ... mno jaký správný ekvivalent k tomu najít ... šťastná/nadšená/mimo no prostě asi s tý chemie, kt. jsem se učila asi 2hodiny asi dostanu 1 nebo teda doufám xD
Moc by mi to pomohlo, no tak mít dvojku nebo trocjku na výzu, to už nněco znamená.

Laborky byly dneska dcl hustý, protže Naj Kěnarkš měl na pokus připravenou kameru, a když nám vysvětlil, co a jak. tak namířil kameru do třídy a víte jak je hnusný koukat se na sebe, ale co na sebe, ale na ostatní co dělaj při hodině. Když sedíte za nimi, to je ještě v pohodě, nevidíte, jak se tvářej, ale když to vidíte ze předu, tak dcl mrtěéé xDxD

Mějte se pěkně.
Pajuška:)

Jsem unešená

16. ledna 2010 v 19:13 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Aaahooj BOBÁNCI (special pozdrav pro Janču xD)
Lyžování bylo super. Vždycky když jsem lyžovala snažila jsem se přirovnat k někomu, abych věděla jak cca vypadám. Jenže mamka když tak hledala nějaké ty typy, na to jak asi vypadám. Žádný typ jsme nenašly, protže já , já mám svůj mega styl! Ne, vždycky jsem jezdila jako 'dáma' a jako prkno. Ale teďka jsem chytla nějakou 'slinu' a už jsem jezdila fakt, tak jak se to nemá. (Málem jsem smetla prknaře a on mi to málem taky oplatil xD)
Jinak příští sobotu jedu do Deštné. Už se těším, ještě se zeptám 'holek', jestli by nechtěly jet se mnou. Protože má ještě jedno místo v aoutě volné a nechce se mi (jak blbcovi) lyžovat s 'maminkou a bratříčkem'.

Vaše nadšená Pajuška:)
Ten západ slunce jsem si nemohla odpustit.

Lyžovačka

15. ledna 2010 v 17:28 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Ahojka, dneska nemam moc náladu a dlouhé rozepisování. Ještě jsem přešlá "mrazem" ze školy. Ale ne, už jsme si řekla dost! Už se z toho nebduu nervovat.

Zítra jedu na hory. Teda vlastně ližovat na jeden den do Hlinska. Beru si foťák, takže .. určo sem dám potom fotky. Už se moc těším, jen mě dcl vadí, že budu muset vstávat ještě dřív než vstávám do školy. A v neděli to bude to samé, ale ještě horší. jedem zase do Žichlínka na zápas a musíme být u Sportu (jeden hotel u nás v "pr**li světa) už v sedm hodin. Takže vstávat takv šest. Achjo, ale budu to muset přežít. Dmeska asi pudu spát v osm, abych byla zejtra ráno čilá jako rybička.
Tak se měkjte aspoň tak pěkně, jako se budu zejtra mít já. (SNAD)
Pajuška:)

Zase to projedem

13. ledna 2010 v 14:53 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Ahojj,
dneska nic zvláštního.
Ani by jste netušili, jak se těším na výkend. Achjo, to vstávání.
Dneska jedeme do Chvaletic na volec xD To bude zase propadák, ale tak... co se dá dělat.
Celkem se tam těším i netěším. No, já vždycky jen kecám. Já se tam celkem těším ... Mno ooo já nevim. Achjo, to je duchaplný článek, tak .. nic loučím se.
Pajuška:)

DezZ o.2

12. ledna 2010 v 19:11 | ©Pajuška |  Design
Ahojdaa, takže tady jsem udělala novej design.
Aby se to tady, no nevim jestli oživilo, nebo prostě aby tady byla změna.
Doufám, že se Vám bude líbit. Já jsem s ním docela spokojená.
Pajuška:)

Ladies and gentlemens

12. ledna 2010 v 17:03 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Dámy a Pánové (Ladies and gentlemens)
Dneska jsme měli všichni fakt nahnáno. Mysleli jsme, že píšeme z fyziky, ale ono houby. On řekne, že si spočítáme ještě na teplo a teplotní roztažnost "nějaké ty úlohy".
Ale odprdla to za nás Janča, ale ne až tak. Má jedničku tak to se u škraňka málo-kdy stává. I když teďka už to taky jde.
Sněhulák je pořád zapadanej :( už mu není vidět ani ta mrkev.

Byla jsem dneska na sportovkách s Nikčou a Jančou. Jo byla to sranda, ale pak musela jedna z nás domůů.. Janča šla totiž na běžky, taky bych šla. No, ale o tom až někdy jindy. Na sprotovkách jsme hrály volejbal, tzn,: že to byla taková ČESKÁ PLÁCANÁ! xD Ne bylo to super. hrály jsme kluci proti holkám, a když Janča odešla tak to bylo 5holek+ 1kluk a potom to bylo už jen 3holky + 1kluk. Ale jooo... celkem jsem si to užila. Ale asi to jsou poslední sprotovky.

Nebudu se už dlouho rozepisovat. Mějte se moc a moc krásně.
Pajuška:)

Slečnó..

11. ledna 2010 v 17:11 | ©Pajuška |  Co se jinam nevešlo
Nesnáším Tě!
Jo promiňte. Ahoj.
Mám blbou náladu. Jedna pipka mě napsala na blog, že jsem blbá kopíračka a dost mě to vzalo. Jsem histerka, ale já si prostě to musím vybít z hlavy. Kámoška mi na to napíše, že jsou horší věci než tohle, a to pak Vám "dodá na sebevědomí" achjoo, všici na mě kašlete, mě už je to všechno jedno.

Pajuška:(

Malé dítě ? Nebo jen radost ze sněhu ?!

10. ledna 2010 v 18:39 | ©Pajuška |  Moje fotografické úlety

Čauky!
Odpoledne jseme s mamkou dostaly chuť stavět sněhuláka. Tak jsem se oblékly a šly ven stavět HUHULÁLÁ (=sněhuláka).
Bylo to super, sice se mi narovnaly pracně dělané kudrlinky, ale tak, nevadilo. Bylo to super, když na nás sněžilo a my se válely smíchy ve sněhu, že sněhulák má ruku skoro stejně tlustou jako hlavu xDxD No prostě byl to super den.
Tady jsou fotky. Na mě se radši ani nedívejte xD
:D:D

Konečně vánoční nálada

10. ledna 2010 v 13:52 | ©Pajuška |  Moje fotografické úlety
Ahojda, mám konečně vánoční náladu. Včera nám začalo opravdu hodně chumelit.
Teďka se tam tak chumelí a já se raduju, že je sníh. Včera jsem si tak chodila po městě a usmívala se na to, jak ty vločky pěkně padají. Kolem mě chodili lidi a mračili se, že je zase zima. Připadala jsme si jako blázen.

Včera jsme si dala na noc natáčky a ráno to vypadalo hustě. No, ostatně to uvidíte na fotce.
Asi si udělám natáčky do školy, sic na mě bude každej ukazovat prstem, že jsem se zbláznila, ale mě už to nevadí. v Pondělí si asi udělám na hlavě drdůůlek. Nebo ještě nevim.

No a tady Vám dávám konečně nějaký fotky:)