Únor 2010

Klínovec /10/

27. února 2010 v 17:17 | ©Pajuška:) |  Moje fotografické úlety
Čaweeec :)
Jsem zpátky. Nevím zda-li jste rádi, ale já celkem ano. I když bych radši byla na horách místo školy.
Měla jsem se tam úplně nádherně. Odpočinula jsem si a nabrala energii. Více Vám zdělím v dalším článku. Teďka se mi nechce moc rozepisovat, protože Vám sem jdu dát ty fotky, kt. jsem slíbila.
Doufám, že se Vám budou líbit :).

Bye bye Good bye with you for one week

19. února 2010 v 20:52 | ©Pajuška |  Milý deníčku...

Ahoj, vím že je to na poslední chvíli, ale zítra prostě odjíždím na hory.
Už se tam strašně těším, protože jsem tam ještě nikdy nebyla. Chtěla jsem jet do Orlických hor, ale bohužel celý Pardubický kraj už si to zabral. Takže jedu na "druhý konec světa". Do Krušných hor - na Klínovec. Trochu se bojím, abych nespadla na tu ruku s kterou mám potíže, ale tak... no budu jezdit si hezky na dětských sjezdovkách :D (ne nesmějte se, myslím tím, že nebudu jezdit tak často na černý :))

Proč bych se měla přehnaně litovat ?!

15. února 2010 v 16:00 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Moiky :)
Vím, dlouho jsem nepsala, ale nebudu jako všichni ostatní. Nebudu se na nic vymlouvat, prostě se mi nechtělo.

Ráno jsem byla na kontrole s tím mým palcem, no taák... říkám si: " Takt o už mi tu dlahu sundaj a daj ortézu ne?!" no a nakonec to dopadlo tok, že tu dlahu budu mít až do 1.3. :(:( Takže budu muset se naučit lyžovat bez hůlek, protože HORY, ty si vzít nenechám!! Prostě budu lyžovat ať se děje co se děje. Achjo, je mi to trovhu líto, protože ani nemám takhle velký rukavice, ale tak co. Stalo se, stalo. Nebudu se přehnaně litovat a míto toho, budu hledat řešení :)
Jdu si vložit okopírované listy z jančinýho sešitu do svých sešitů, a pka si asi ustelu postel. ( O:-) když ono je to tak příjemné se 'rochnit' v peřinách)

Je to v ....

8. února 2010 v 13:59 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
... dlaze.
Jsem uplně blbá, že jsem hnedka nešla k doktorovi tak, aby mi to pořádně vyšetřil. Achjo, mám ruku v dlaze, zejtra dju na převaz a potom, potom nevim co semnou bude, protože za14dní jedu na hory. A z toho je moje mamka uplně u vytržení.
Nic Vám sem přidávat ndeska nebdu, ta ruka musí být v "horní poloze". Takže nemůžu spát.
Pajuška:)

Šla jsem skoro až do slz

7. února 2010 v 14:54 | ©Pajuška

Čaweec, a je to doma.
Haháá náš první vyhraný úplně celý zápas. No nemůžu říct, že MY jsme vyhrály, protože já jsem nehrála, (kvůli té ruce). Bylo to strašně pěkný, když se všichni najednou radovali z výhry. Když jsme vyhrály první set s Žichlínkem, tak jsem se tam opravdu málem rozbrečela, protože jsem tam fakt úplně napjatě čekala, co se bude dít.

Když se konečně rozhoupu

4. února 2010 v 17:01 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Ahojda:)
No, teď jsem četla jeden článek u mé spolužačky a řeknu Vám, že tohle bych asi o své kámošce nenapsala i při tom, že bych si to myslela. Nebudu to tady dále rozvíjet, protože to není moje věc, ale přesto. Stejně jako včera jsme se nemohla přestat vztekat kvůli jednomu článku na jedné "určité" stránce. Ale nechci si zkazit zase náladu a článek tím, že tady někoho budu drbat, na to jsou jiní lidé.

Meine curly vlasy

3. února 2010 v 15:09 | ©Pajuška |  Moje fotografické úlety
Čagoša, radši ani se na tu fotku nekoukejte. Je to čílený a není to moc poznat. Ale tak, pro dobrý pocit , že jsem něco přidala:)

Wavy and Curl

2. února 2010 v 16:43 | ©Pajuška
Krásný den přeji :)
Dneska zase něco k mému úžasu. Jsem moc moc ráda, že jsem si koupila tu žehličku. Už jsem s ní včera "operovala" řeknu vám, dopadlo to docela šíleně. Ale nevadí, musím se to někdy naučit.

Teď, no asi před dvaceti minutkami jsem si zkoušela natáčet horní vrstvu vlasů a dolní mít rovně vyžehlenou. Jo vypadá to celkem schopně. Moc se mi to líbí, ale nevím jak dlouho mi to vydrží.
Fotky sem radši ale přesto dávat nebudu :D:D 1, žádný jsme nenafotila. 2, neumim se fotit, nejsem fotogenická.

Včera jsem měla narozkýýý, až na 5lidí ze třídy my všchni hezky pogratulovali. Nevím, možná to vyzní blbě, ale docela mě to blažilo. A bylo to takové sympatické a milé. Asi už se více rozepisovat nebudu, aby to zase někdo přelouskal.

Pajuška:)