Duben 2010

This is it (again)

19. dubna 2010 v 17:18 | ©Pajuška:) |  Co se jinam nevešlo
Ahoj, je mi to líto, ale je to tady zase.
Pozastavuju blog
na dobu neurčitou, možná se sem  vrátím, možná taky ne. Závisí to jen na tom, jak se mi bude líbit na našem společném blogu s Týňulí.
Už máme Véliké plány a nikdo nám je nepřekazí. Web sem ani psát nebudu. Má to své "top secret" důvody. Jenom oběhnu Aff, a některým, těch pár co mi zbylo, tak to napíšu a přesměruju je. Ale nikomu jinak ani muk! A to NIKOMU :D:D

Je mi to líto.
I apologise for this article, but it must be. 
Pajuš:)

Bez nadpisu xD >> "pan zoro"

17. dubna 2010 v 13:17 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Ahooj :)
Mám super náladu. (Dalo by se říct)
Sice odpoledne musim do nemocnice, ale aspoň, mohlo by se z toho něco vytěžit. Nějakej ten nákup (ale jenom malej... pššt). Normálně mám zablokovanou krční páteř. Od pěti hodin do osmi se mi podařilo usnout. Slávááá.. xD. Jinak, alespoň, že SMSky v noci potešej .. :) že ?!
----------------------------------------------------------------------------
Ve čtvrtek (jak jsem psala) jsme byly s Nikčou a Jančou v PCE. Supeer, akorát mě strašně naštvalo, že jsme si nic nekoupila. Taková krásná balónovka, jenomže když bych si v té sukni sedla, tak si myslim, že by mi bylo vidět až do krku :D A to zas já taková nejsem.. Pak jsme si jela ještě koupit spodní prádlo a to taky nevyšlo. To si snad myslej, že každej má jenom "B" ? To mě naštvalo. Ale na druhou stranu je pravda, že výběru kraťasů na volec jsme moc času nevěnovala, byla jsme zahleděná do .. velice příjemných smsek :):). To bylo pozitivní. I když si myslím, že holky už ze mě rostly, pořád ten zvuk, ale já byla šťastná ... O:-) 

It's all for Today. 
Pajuška:)

Nejsme škola úchylů

14. dubna 2010 v 19:45 | ©Pajuška |  Co se jinam nevešlo

VIDEO

Ahoj, jsme dcl navztekaná na debilní televizi. Dělají z nás "školu úchylů". Jako hlavně že to v tej televizi tak nafukujou a přitom skoro o nic nešlo. Prostě .. ač blbá,ale hra! Sice jsme si z toho dneska na volejbale dělaly srandu, jakože " A může s náma chodit jeden kluk", " a je aspoň hezkej ?" " no tak, kámoš.." , " mohly by jsme hrát 'společenské hry'" :D:D
Ale prostě už mě docela doráží, jak to každý řeší. 
Naše výchovná poradkyně taky mluvila do televize .. měla svých .. no asi dvě sekundy slávy " náš ředitel je slušný člověk" - střih! :D a naše třídní se k tomu nechtěla vyjadřovat .. achjo, žádná sranda nebyla .. :D No nic, budu končit :)
PaoPao:)
Pajuška:)

So sweet

13. dubna 2010 v 19:51 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Čauky:)
Jsem tady zase, žádné nové zprávy pro Vás nemám :D
Se smysluplným článkem už vůbec nepočítejte. Jo, chtěla bych se omluvit za design, udělala jsme nový jarní, akorát jsme ho už nestíhala nastavit a tak to taky je takové, jaké to je.

Rozhodování je těžké ..

9. dubna 2010 v 21:51 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
satynek.blog.cz - my crazy diary
Čáu:) Jak je ?
Já se mám báječně. Jsem taková rozradostněná ze čtverteltky z matiky. (No a taky smutná z dějáku, zase budu mít kouli, a to jsem si myslela, že z toho už jsme vyrostla :( achjo)

Jiné zprávy ? Asi nemám, jo konečně jsem se dokopala k tomu dát přihlášku na tábor. Byla tam se mnou kámoška, odufám, že nás dají do stejného .. oddílu :D Bude to sranda. I když tam jede asi polovina Přelouče, ale to je jedno :D naprosto jedno. Aspoň se tam s těmi lidmi znám :)

Já se tak nesmírně těším na víkend, že to ani není možný. Jsem ráda, že tenhle týde, ač zkrácený, je za mnou. I když ... .. no vlastně jo jsem ráda. Už se nehádáme :), je to dobrý. Jenom se spolu nebavíme, ale volejbal je vpohodě, jak vyměněný - obě :) Ale tak co, kdyby jsme se zabíjely i na hřišti, byl by to nudný stereotyp, takhle aspoň příjemná změna. Budu končit, už nemám iniciativu a nápady :) 

Zase příště ;)
Vaše Pajuš:)

Zázraky se dějí ..

8. dubna 2010 v 15:32 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
myšička xD
Ahoj, mám strašné dilema, kt. už asi leze krkem i mým kamarádkám. Ani se jim nedivím :D
 Lituju toho, že jsme si kdy založila fcb. Je to ta největčí drbárna na světě. Jenom něco napíšete a jeden to pochopí tak, druhý jinak a pak vznikaj drby.

Retouch o.2

3. dubna 2010 v 10:10 | ©Pajuška |  Gfx | By me
Ahojdaa:)
Mám zase o něco horší náladu, ale .. nevadí. Rozhodla jsme se, že po dlouhé době zkusím zase něco vytvořit.
Njn, taková trapná retouch. Ani se mi to nelíbí ani se mi to tolik nepovedlo :(
Ale tak co se dá dělat. Dám to sem.
Doufám, že aspoň trrochu líbí:)
Pajuška:)
satynek.blog.cz - retouch miley cyrus

I hope ...

1. dubna 2010 v 16:20 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Ahoojda, koukám, že všichni se na mě vykašlali. U posledního článku ani jeden komentář. 
Ale už mám o dost lepší náladu a jsme klidnější, než v předešlých dnech. Dokud nebudou další sportovky a uvidim to co nechci vidět. Nebo prostě, doufám, že už to bude jiný.
Jinak, těšíte se na Velikonoce ? já teda ani trochu má přijet Vé ( už jsme se rozhodla to tak psát podle Týnky) Doufám, že z toho sejde. nechci mít omlácenej zadek ještě víc než budu mít. Bude u mě spát kámoška,l tak to bude určitě lepší :D Nám vymyšlený nápis na dveře :) Ale ještě nevim, jestli ho použiji :) Jinak ... asi nic zvláštního nebude. Bude to jako (skoro) každej rok, přijdou otevřu dveře, oni mě zmlátěj, dám jim čokoládu a vajíčko a odejdou :D nic víc... nic míň.

Pajuška:)
Užijte si je tak jako já, nebo ještě líp :)