Srpen 2010

Hhhholčička ;D

25. srpna 2010 v 19:27 | Pája |  Moje fotografické úlety
Ahoj. Rozhodla jsem se dát sem nějaké fotky, kt. jsem nafotila, když jsme byla u babičky na chalupě. Doufám, že aspoň se trochu budou líbit :-)
afrikány :-)

Ach ta romantika. Eso v rukávu. Otravní komáři.

22. srpna 2010 v 21:51 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Hoja.
Dobrá, nadpis je trochu obráceně co se týče děje :D.
Nejdřív nás ožírali komáři, potom jsme řešili eso v rukávu a potom ta romantika :D.

Otravní komáři
S Nikčou jsme seděli na "naší lavičce" a povídali si o studiu a podobně. Řešili jsme vysokou a to, že by mě lákalo opustit gympl a jít  na jinou střední. A potom o takových různých věcech až jsme se dostaly k jedné zajímavé věci. Eso v rukávu.
oddělovač do textu
Eso v rukávu
Probíraly jsme to, když někdo se chová až s moc velkou "rezervou", jak je to .. nedůvěryhodné. Opravdu mě to docela štve, že konečně teď se mi rozsvítily oči. Až teď to vidím. Viděla jsem to i předtím, ale .. měla jsem to schované v jedné malé části mého vědomí. Nj, každý jsme jiní. Ale tohle mě ... štve :/.. 
oddělovač do textu
Ach ta ROMANTIKA
Ještě nikdy jsem neprocházela za šera tou částí Přelouče, jako právě teď. Z parku jsme šly přes nadjezd a pak okolo starého nádraží. Když jsme šly podchodem, jel vlak! Hustý... Nikdy jsem to nezažila, řeknu vám, že se mi docela svíral zadek :D, ale na druhou stranu to bylo .. nevím jak to říct, prostě úžasný, okouzlující, něco takovýho se nedá popsat slovy :-). A potom na našem "romališti"! To bylo tak romantický, naše fontánka byla pěkně osvětlená, a v tom šeru, ach! A na lavičce starší pár. No kouzlo.
oddělovač do textu
Doufám, že jsem Vás tím moc neznudila :D
Ale já si prostě nemůžu pomoct, chtěla jsem to prostě napsat.  
Dobrou noc, 
Pája

Jen tak se potulovat při západu slunce

21. srpna 2010 v 21:06 | ©Pajuška |  Milý deníčku...
Hoj,
toulaly jste se už někdy jenom tak přírodou, městem nebo vesnicí při západu slunce? Já ano. Přišlo mi to opravdu krásné, když jsem procházela prázdnými ulicemi. Nikde nikdo. Ani noha, ani ruka. Zapadající sluníčko červeně osvětlovalo domy. bylo to něco tak nádherného. A vlastně kdybych si předem zavolala kamarádkám a zjistila, že nejsou doma, asi bych tohle všechno neviděla. Přemýšlela jsem nad nesmrtelností chrousta (;)) a bylo mi zlatě. 
Nebudu to nudně protahovat. Toto mi naprosto stačí.
Mějte se krásně.
Pája
oddělovač do textu

Umění žít - to je žít s perspektivou

20. srpna 2010 v 22:19 | ©Pajuška

Zdravím, jistě jste si všimli, že jsem tady pozměnila design. 
Samozřejmě, není to nic extra, protože už se mi ani kýčovité designy nelíbí.
Rozhodla jsem se, že už se nenechám nikým ovlivňovat a budu sem psát co si myslím, i když to někdy bude ošklivá pravda a někdy to může i zabolet. Ale uvědomila jsem si, že kdybych se celý život jenom hlídala, abych někomu neublížila a sama nekoukala na sebe - to by nebyl život. Proto se potom na mě nezlobte, kdyby se Vás něco v mém článku dotklo.
Budu sem psát především své myšlenky a postřehy.


Pája
oddělovač do textu
P.S. Ruším něco jako SB nebo Aff. Je to zbytečné, mám oblíbené stránky a ráda na ně chodím je  tak. A ne, že je to má povinnost. Pokud budete chtít, abych navštívila Váš blog, nepište trapné reklamy, nebo upoutávky na soutěže. Prostě napište, že byste byly rádi kdybych Váš blog navštívila a já to udělám.
P.P.S. Název je citát ze života lidí. Zaujal mě.