Září 2010

Beggin, Beggin, uuu..

16. září 2010 v 21:30 | Pája |  Milý deníčku...
DVD večer

Ahoj, 
tak co, už to začíná být ve škole zajímavější, začínají se psát testy a podobné věci, kt. ke studiu patří.Psali jsme už z fyziky-mohla bych mít jedničku-, z matematiky-nevím co z toho bude-, ale nevypadá to tak špatně a z hudebky a to mám jedna méně.
Já vím, je to debilní psát sem takhle známky, ale je to fajn takto začínat (až na tu trojku ze zeměpisu, to nebyl dobrý start ;))
_________________________________________
Vyrazila jsem zase jednou "mezi lidi". Dnes jsem jela do Afi Palace v Pardubicích na film Let's dance 3. Tý-brďó! Bylo to vážně úžasný, moc se mi to líbilo, bylo to opravdu pěkně udělané. Moc jsme si to užila. A při té příležitosti (ještě než kino začalo) jsem měla možnost prozkoumat out-letové krámky.
Docela se divím, že ani bratr nenadával, že se ani moc "necukal", vždy počkal venku a bylo.
Je mi líto, že zase musím končit s tak kraťounkým článkem, ale já vždycky mám chuť do psaní a v hlavě toho je spousta, ale naťukat to do počítače, to je jiná. Toho už tolik není. Zážitky se prostě prožívají a dožívají, ale nedají se vyjádřit slovy.

Pája :-)

Vy jste ale bestie

11. září 2010 v 14:26 | Pája |  Milý deníčku...
Ahoj, po dlouhé době mě včére zase něco rozesmálo:-) a potěšilo.
Brácha šel do tanečních ( poprvé, minulé propásl) a takové přípravy co se konaly. Já se musela celou dobu smát a mamka jenom konstatovala: " Však počkej až se bude takhle poletovat kolem tebe" a co jako jsme jí měla odpovědět, jenom mě napadlo " No jasný, už vidím jak on kolem mě lítá s žehličkou a lakem na vlasy.." :D No komedie to byla:-). Ale ne, fakt mu to slušelo, mám to vyfocený, ale dávat to sem nebudu, radši, to bych jinak nemusela přežít další noc, jestli mě chápete ;):D.
"Hele tvůj brácha není až takovej propadák, Vašek tancuje mnohem hůř"
"...kalhoty po dědovi, přeci se to nevyhodí :D"
Když už jsme v tanečních nebyla, alespoň jsem dostala podrobné info co se tam dělo :D A věřte tomu, že jsem se musela tlemit ještě hodně dlouho :D
oddělovač do textu
Dneska přijede babička z lázní. docela se těším. 
Jediná věc mě hrozeně štve. Rodiče měli dneska jet ke známým a měli tam být dlouho do noci, já se těšila že bude "mejdlo" a ono zase houby. Ráno volali, že "ten pán" má chřipku a že se to posouvá.
Škoda no.. ale tak třeba jindy:-). Musím doufat.

Pája:-)