Leden 2011

Nevíš kolik je hodin ? Jakého máš operátora ? A jé slečno, nestalo se vám nic ?

20. ledna 2011 v 20:28 | Pája |  Milý deníčku...
Zdüre!
Jsem hrozně ráda, že nebudu mít "čtverec" na pololetním vysvědčení, protože, to by opravdu bylo divné. Mám jedničku ze čtvrtletky z matiky, co POTĚŠÍ! Protože to by znamenalo, že budu mít jedničku na vysvědčení a to opravdu POTĚŠÍ :-). Potom jsem dneska psala z němčiny pololetku, kde .. no nedovedu si ani tipnout, protože vím sice o dvou chybách, ale co pak já můžu vědět, jestli tam ještě něco nemám ? No nemůžu. Pryč od učení.

Už se hrozně moc těším na pátek, ale ne tento pátek, ale až ten příští. 
Protože 1.února mi bude (konečně) 15let, tak to jdu s kámoškami oslavit na bowling. Akorát mě mrzí, že se nás sejde jenom tak málo. Myslela jsem, že by nás bylo tak, cca 6 a ono tak půlka. Jediné pozitivum je, že se aspoň dobře vyspíme u mě v pokoji. Protože nedokážu si představit, jak by.. no vlastně jo, při pomyšlení na minulo roční čarodky si dokáži představit, že nás tam spí šest. 
Takže po tom, co T. navrhla, že by mohla jít moje mamka (že s ní je sranda - haha:-)) tak mě napadlo, proč nepozvat i jejich maminky. Takže to bude aspoň do jisté míry sranda. Akorát mě jedna věc nedošla, že když tam budou i ostatní mamky, tak ta moje nám asi těžko "potajnu" koupí panáka. No nic, to se vyřeší :-).

Dobrou noc.
Pája

Hvězdičky

13. ledna 2011 v 19:11 | Pája |  Milý deníčku...
     Není nic lepšího než se smát před učebnou fyziky až se prohýbáte v pase. Věřte mi! 
     Ani se nedá věřit, kolik toho teď po nás ti učitelé chtějí, ale co se dá dělat, blíží se pololetí. A ještě k tomu všemu když nemůžete psát, vaše druhá polovička do lavice chybí, no to je zábava, pod psa. Ještě, že mám ty "dva rušivé elementy" za zády. Aspoň s těmi se mohu bavit :-).
     Poslední dobou zjišťuji, že přátelé je asi to nejdůležitější. Opravdu, kdybych je neměla, nevím, asi bych ani nevydržela na gymplu, nechodila bych na volejbal (kt. mi způsobuje jedno zranění za druhým;-)), nepřespávala bych u nikoho jiného než sama u sebe doma. Asi bych se tolik nenasmála u filmů, nemáčela si o půlnoci nohy v bazéně a nekácela kukuřici na poli za městem.
   Prostě jsem ráda za to, že je mám. (Teď nechci, aby to vyznělo jako ty praštěné pindy na facebooku, kt. píší "mocinQy tě miluju moje zlatíí.." a tak podobně, tak to nemyslím. Prostě konstatuji fakta. Nic víc, nic míň.)
     Konec vylívání si myšlenek. 
Pája