Březen 2011

Značka! Mrcha jedna bezcitná...

29. března 2011 v 17:02 | Pája |  Milý deníčku...
Čus!

>To je neuvěřitelný, já vím, není správné si stěžovat na lidi, kt. za to vůbec nemůžou, ale ... ale.
Já, Nikča a Týna si tak pěkně vykračujeme po chodníčku a najednou šup. Je tady a vůbec se neuhne. To je k nevíře. No rmálně nechápu ty lidi, kt. dávájí značky na chodník a ne vedle něj. No co myslíte. Je pěkný slunečný den a zrovna na vedlejším paneláku dělají novou fasádu. No a Týnka si tak jde a kouká jak to pěkně vypadá a nejednou PLÁC ho! Ta značka do ni narazila, nebo ona do značky ? To už je vedlejší, hlavní je, že se měla uhnout (značka, ne Týna).
Chudák Týnka, to byla ale rána :D. Jenže dokážete si sebe představit v takové situaci, co jsem byla já ? No já byla tak na rozpacích,.. Já něvěděla jestli se mám začít smát či ji litovat :D... Takže vše po pořádku, nejdřív politovat a potom ukrutný smích z kt. nás všechny bolelo břicho ( no teda aspoň mě :-))

> "S potěšením Vám oznamujeme, že jste úplně blbá." asi takhle jsem si představovala, že by to říkali, kdybych opravdu dělala přijímačky na nějakou střední školu. Ale od začátku. Jednoho rána jsme měli celá naše třída jít do Audio-učebny a psát přijímací zkoušky, ale jen tak naoko. Abychom věděli, co jsme si za ty 4 roky na gymnáziu zapamatovali. No a co myslíte, že jsem si odnesla já ? Občas je to hustý a občas řidký, je to hnědý a nevábně to voní .. Co je to ? No, pokud jste to uhodli, tak přesně to jsem si zapamatovala :-). Njn, né každý může být chytrý :D Někdo přece musí být za toho blbečka.

> Tak zase někdy příště. Je krásný den a jdu na zahradu se slunit (ne v pravém slova smyslu, ale jdu:-))
Pája s velkým P a T jako tupec :-)

P.S. - Vracím se k volejbalu, kt. jsem nechala plavat, když Janča přestala chodit, ale já se ho nevzdám, když mě něco rafne, nechci se vzdávat :-)