Duben 2011

Uvadlá pampeliška

27. dubna 2011 v 20:19 | Pája |  Milý deníčku...
Už je to zase tady. Dny bez sluníčka se vrátily a dost se to doráží na našich náladách. Je to špatný, ale co se s tím má dělat, Jenom je blbé, že to otravuje ostatní. To mě na tom štve. Já mám blbou náladu, a pak se cítím ještě hůř, když
mi někdo řekne: "Ty seš nějaká naštvaná, ne?" nebo: "Ty seš na nás naštvaná ?".. A to je mi pak ještě hůř, protože pak vlastně ubližuju i lidem okolo sebe. Ale na mě ty "bezsluneční" dny prostě hodně působí. A navíc mě pak ještě rozladí "samostudium" angličtiny. Si myslí, že se každý učí jenom angličtinu? Si myslí, že nemáme další předměty? Učení? A tak podobně, podle mě je to dost nefér. Hlavně že my celý třičtvrtě rok děláme samé úkoly pro její doplomovou práci. K čemu nám jsou nějaké "schody"? Nebo k čemu nám je česky psaný email o našich studiiních návicích. Nám je to k ničemu, akorát další domácí úkol. Ale hlavně, že ona to má do své diplomové práce. To mě štve.

P.S. Nemám ráda kreslení kytek. Nemám ráda kreslení stromů. Nemám ráda .. no, toho by bylo :-).
Zdravím Pája.

Kávička s marlenkou

19. dubna 2011 v 19:53 | Pája |  Milý deníčku...
Je tomu už sice pár dní (no dorbá, tak tedy čtyři dny), co jsme s Jančou šly do kavárny na něco dobrého a sladkého (marlenka) a na něco ještě lepšího, po čem se Janče -což nechápu- chce spát (J.- caffe latte já-cappucino).
Aa, luxus. Fakt skvělý, sice si z moučníku moc nepamatji, ale ... ale to nevadí (my víme svý ;-))..

Už je zase jaro.
Díky bohu. Už mě ty dny bez sluníčka začaly iritovat. Opravdu. Bylo to na usnutí (jiným se chce spát i za sluníčka ;D) a teď, teď už jsou krásné slunečné dny. Zrovna dneska bylo v jídelně né zrovna nejlepší jídlo, řekla bych, a proto jsme šly (já, Jani a Týna) na pizzu "k Italovi". (Nevim, jak se to tam jmenuje, ale říkáme " na pizzu k Italovi".) Byla fákt dobrá, já měla obyč šunkovou, ale holky si daly -tuším že- s kukuřicí..

Achjo, mám tolik novinek, jako například že jsem si obarvyla hlavu... vypadám jako šulín. Chtěla jsem blond, místo toho mám něco mezi blond, nazrzlou a hnědou ... jako ano. Vypadá to opravdu zvláštně. Nejdřív jsem myslela, že se rozbrečím, když jsem to viděla, ale už si na to postupně zvykám.

A poslední info do deníčku.
Dnes o tělocviku dívky skákaly do výšky (takové ty skoky přers tyč na duchnu) a Nikča si podvrkla kotník. Je to jen zkráceně, ale už mě tlačí čas.

Zdar. Pája:-)

Karel Něžný a Pepa Bezbolestný

8. dubna 2011 v 15:59 | Pája |  Milý deníčku...
Zdravím :-)
Je tomu už zase nějaký den a mám dobrou náladu. Jednak proto, že je pátek, jednak proto, že budu mít nové "ofisy" (MS Ofice 2010) a jednak prot, protže mě pozdravují dva mladí pánové, kt. si říkají Karel Něžný a Pepa Bezbolestný. (Pokud to někomu nedošlo jedná se o ... no řekněme, že ti dva mají lehce - no dobře tak hodně - sexistické myšlenky. :))

"Zrcadlo, zrcadlo, řekni kdo je na světě nejkrásnější ?!" uznávám, to by mě taky štvalo, ale tak proč na mě musí být Koudy tak ... hnusnej ? nebo ne hnusnej, ale prostě ... divnej :( Nejdřív to byl "atraktivní muž ve středním věku" ale teď mám pro něj mnoho jiných pojmenování. Ale to z úst dívky jako jsem já by vůbec nemělo být vyřčeno. Všechno to myslím začalo tím, když jsem přišla do školy od doktora a zaklepala na dveře a otevřel mi on! Měho srdce žampión.. no dobře tak né až tak. A celá třída vybuchla smíchem. No a pak jsem se dozvěděla, že se předtím ptal ( když jsem zaklepala) " Kdo to po mě touží ?..." (no a pak jsem vešela já..). Nebo to taky ohlo být tím, když nám o IVT vysvětloval úlohu a já jsem na něj nechápavě koukala a on pak řekl: "Pavla na mě nějak divně kouká." No a co myslíte, zase. Cela třída výtlem. Tak asi mu to začalo docházet. A potom to bylo když jsem měla šestadvacet procent z zkušebních přijímaček (z matiky). (Jo, dřív to bylo jiný, dřív jsem se rozplývala nad jeho rovnoběžkami, číslicemi apt. .. " Och, vidíš ty jeho rovnoběžky, jak jsou tak pěkně vedle sebe ... ach " >> fakt nekecám, takhle jsem to řekla (jo ze srandy, ale prostě řekla) nebo "Vidíš tu šestku a devítku, tak si tak vedle sebe pěkně leží ve vzájemné symbióze" >> jo uznávám, prostě jsem si z toho dělala srandu, ale teď jsem z tý matiky spíš otrávená.) Je to každou hodinu " Tak kdo to pujde rychle vypočítat k tabuli ... Pavla a připraví se sousedka." Nebo ... " Nikola a Pavla půjde na ten druhý příklad".. Achjo, je mi to jedno, ale je to nefér, vždyť jsme vyvolávány každou hodinu k tabuli. .... A nejlepší je, když se ho na něco zeptám. Jedná se mnou jak s tříletým dítětem mi přijde. Njn... možná taková sem, ale já si to nepřipustím :-)

AJéj, takovej sloh :D
No nic, končím.
venku je pěkně, ale já jdu spát.
P.S. (babička s dědou jsou vlázních a já mám úkol - vybírat schránku a zalívat kytky) Dnes jsme k nim do bytu přišla a kytky byly MRTVÍ!! Ty vogo myslela jsem že umřu, co budu dělat jsem si říkala, ale když jsem je zalila, začali se zase "stavět na nohy"...
P.P.S. Tu poznámku o "Zrcadlo, zrcadlo...." tak moc neřešit, to je na dlouhý lokte.

Pája