Červenec 2011

Ach ta žárlivost ;)

26. července 2011 v 23:54 | Pája |  Milý deníčku...
Zdravím, od 11.7. - 23.7. jsem byla na táboře.
Co si budeme vykládat, jsem na to možná už trochu "stará", ale nevadí, Aspoň naposledy jsem musela jet jako "dítě". To jsem si prostě nemohla nechat ujít.
Jelikož jsem tam jela ještě pořád s nedoléčeným kotníkem, měla jsem zakázáno běhat, hrát vybiku atp. Ale po jednom tádnu mě to už omrzelo a běhala jsem (skoro) všechno. Největší radost mi udělala celotáborová hra s naší "půlkou" týmu (- All stars -) :D. Byli jsme na 3. místě. Supér! Já vím, možná to zní dětinsky, ale mně to vůbec nevadí.
Když se zaposloucháš do textu, je smutná, ale je prostě naše :-)
Nevěřili byste, jak dokážou být "chlapi" /možná i chlapi/ žárlivý a ješitní a kdoví co ještě. Uznávám, ta žárlivost byla srandovní, ale ta urážlivost - nic moc. Letos byl, naším vedoucím chatky č. 9., Kuba. Jo byl fajn, ale prostě na Pavla, na něj on nemá ;). Ne, bylo to fajn, ze začátku tábora jsme pořád vyprávěly "Pavel tohle, Pavel tamto.." pak mu to začalo být divné a zeptal se, kdo je Pavel. Tak jsme mu to vysvětlily. ("Aha, tak do těď jsem ho měl rád" :D) Pak na sebe, jakože žárlili, že teď jsme se bavily s ním a teď s oním. Bylo to OK, než Pavel odjel. Kuba si "našel" jinou chatku a k nám už moc, no prostě si nás moc nevšímal. a kdyý k nám přišel, my něco ze srandy řekly, on se "jakoby urazil" a odešel (myslíme si, že do vedlejší chatky - není to podloženo důkazy :D). Ale stejně máme s holkama može zážitků.
"Hele, víš na co se tě chci zeptat.." "Jó, měním si spodní prádlo."
"Už jí zase píše. - Vypadá nasraně."
"Na to, že ti je teprve 14 máš nějak moc zážitků, nemyslíš ?"
"Ale né, já tě přece miluju."
Myslím, že to bsyl nejlepší tábor, už jenom proto, že jsem brečela - večer před odjezdem, v autobuse cestou domů a pře DDM v Přelouči, když jsme se loučili.
Pár zážitků se nedá ani moc napsat na kus papíru, nebo do počítače. Některé zážitky se prostě musí prožít.
Mějte se krásně. Dobrou noc.
Vaše Pája.
P.S.: Na čtvrtek se chystá "AKCE MT". Pak sem možná napíšu.

New, new, new, new, new... free

2. července 2011 v 20:30 | Pája |  Milý deníčku...
So, I have a new notebook!
Jo, mám nový notebook. Dostala jsem ho k svátku (?) nebo k vysvědčení (?)..kdo ví. Já teda ne. Ale jsem za to ráda, sice nový nepotřebuju, ale přeci jen, je to .. mm.. něco nového a potěší to :-).

Mám volnost, celý týden jsou rodiče na Slovensku. Je to k neuvěření, myslela jsem, že mě pošlou třeba k babičce nebo k druhé babičce, to je fuk, ale nechali mě samotnou doma. Sice asi po čtyřech hodinách jsem se začala hrozně nudit, ale stejně, mám VOLNOST!! Pro mě je to prostě něco úžasnýho. Zítra, tedy od zítra, tady budou spát holky. Protože dokážete si představit, že je vám patnáct let a dva dny před "týdnem volna" se koukáte na Paranormal activity a pak spíte v naprosto prázdném baráku, kde jsou slyšet jen podivné zvuky padajících listů z kytek a hrabaní králíka s morčete v kleci plné šustivých hoblin ? .. Fajn, já takhle budu muset vydržet minimálně jednu noc.. po pravdě řečeno, budu těch nocí muset vydržet mnohem víc, protože pochybuji, že u mě budou holky spát každou noc, ale stejně je to super.

Pája:)