Melu, melu blbosti

10. srpna 2011 v 9:59 | Pája |  Milý deníčku...
Zdravím vás,
myslím, že školu nemám ráda a už tak dost nato, aby se mi ještě zdála ve snech a sháněla jsem učebnice už měsíc před začátkem roku. Ale na druhou sranu (s těmi učebnicemi) je to výhoda sehnat si je už teď. Dnes mi přišla učebnice na angličtinu, na to, že jsem si ji objednala v něděli (z internetu), tak je to celkem rychlý způsob. Ono když se platí opřes účet, většinou to trvá dýl. No nic.. to není podstatné.
Už mě štvou sny, kdy se probudím a jsem k smrti vyděšená (i když vím, že z vyděšení, lásky, studu a podobných emocí, člověk nemůže umřít, ale přesto..). Jak je možný, že už o prázdinách se mi zdá o škole ? To je hrůza! A ještě ke všemu se mi zdá, že jako moje první známka do ŽK jsem dostala kuli z dějáku (můj nejneoblíbenější předmět). Pak mě ale v tom snu napadne, jak můžu dostat pětku do žákovské, když v kvintě žádnou nemáme, a tak najednou v ruce držím omluvný list a přemýšlím, kam ho dám do tašky, aby se mi nezmačkal. ... Takový trapný nesmyslný sny.

Plácám tady blbosti a ani vlastně nevím, proč to sem píšu. Asi to bude tím, že se hrozně nudím. Už včera odpoledne jsem pocítila nudu, ale dnes je to ještě horší. A aby toho nebylo málo mamka má dovolenou. Brácha je sice v práci a taťka taky, ale přesto, mohla jsem mít už třetí den dům sama pro sebe, nežto teď musím (s největší pravděpodobností) obědvat okolo poledne a ne až ve třičtvrtě na dvě.

Jediné na co se teď těším je, že mi maminka moje milovaná zlatá nejdražší slíbila celou sobotu nakupování. Juuuuuuuuuupí. Hrozně se těším a konečně taky budu mít ten kufr do Itálie. Takže ... aspoň něco z toho co potřebuju, budu mít splněný. Taky jsem se dozvěděla, že maminka nemá čas na to, abych měla šaty do tanečních - tzn. nechám si je dát šít k tetě (švadleně - ono možná i lepší, mamka je sice šikovná, ale jistota je jistota ;)).

Už ale vážně plácám,
mějste se :-)
Užívejte prázdniny a bavte se.
P-á.j,a
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.