Listopad 2011

Zářím

11. listopadu 2011 v 16:24 | Pája |  Milý deníčku...
Prej zářím. Nejsem si toho vědoma. Prostě mám skvělou náladu.

S Matějem jsme byli včera asi jenom na hodiny venku, ale jsem ráda, že aspoň těch pár chvil, než nic. Musela jsem bohužel brzo domů - učit se na Č.P. z matiky (stejně jsem to pokonila :(, ale nějak si z toho nedělám :D jsem šťastná :-))... Ta chvíle před naším domem, myslím, že si to budu ... hodně dlouho pamatovat. Krásný.

Dnes jsem se s ním měla jít rozloučit než odjede na MČR, moc se mi tam chtělo. ale měla jsem trochu obavy z toho, že když tam bude s kamarádama, ... že to bude jiný. Naštěstí tam nejdřív nikdo nebyl, takže v pohodě. Potom přijel jeho kamarád. Matěj nás představil a ten jeho kamarád povídá: "No konečně! " :D říkám, cože ? ... Kluci to vážně řeší ještě víc než holky! :D Kluci jsou vážně větší drbny než holky! :D
To je hrůza! (prej NO KONEČNĚ!! :D ) Achjo...

Další nesmyslný článek, ale .. jsou to vzpomínky, na kt. bych vážně zapomenout nechtěla.

P.

Chvaletice , zklamání, trapas

6. listopadu 2011 v 14:45 | Pája
Středa 3. 11. 2011
Jet se podívat na to, jak se opravdu tančí... Nebyl až tak úplně nejleoší nápad. Dost mi to podkopalo svědomí, protože to, jak i ti nejmenší umí krásně tancovat, je úžasný. Pak se podívám nasebe/na nás. Je to Hrůza s velkým H. Mrzí mě to, protože vážně bych chtěla umět tancovat tak pěkně jako oni, ale ... myslím, že na to už je pozdě. I když, ... nevím. Když jsme se tedy odhodlali s Fandou jít na parket, začali jsme waltzem. Super, takže první chyba: NEKOLÉBAT SE, druhá chyba: RUKA NESMÍ BÝT V PAVOUKA! No , hned jsem si připadala ještě o něco hloupěji. ale nevadí. To, jak by se opravdu waltz měl tančit, mi vysvětlil Mětej, sice jsem s ním tancovala opravdu jenom pár otáček, ale ... wow :D.

Jsem zklamaná z lidí, kt. si nestojí za svým slovem, činem, názorem. Navíc, když už Vám někdo něco slíbí, ne to není ono. Když někdo sám podá návrh, a vzápětí vás podtrhne. To mě vadí. To mě bolí a mrzí mě to. Mění to celý pohled na toho daného člověka. Nechci jmenovta, ale myslím, že každý kdo si to přečte, bude vědět.

Čtvrtek 4. 11. 2011
Jeden kurz, dva kurzy, to už je v podstatě jedno, tancování mě vážně baví a nenechám si to zkazit nikým.

Pátek 5. 11. 2011
Myslela jsem, že už ani tancovat nebudu, nakonec jsem se v poslední chvilce rozhodla jít, nejen na svůj kurz, ale předtím ještě na kurz skupiny B. Nemožný :D Užila jsem si to bylo to super :D Ale trochu mě mrzí, že .. a jsem zae u toho .. někdo slíbí, že si s vámi zatancuje a pak nic. Takže nebýt prvního kurzu, tak jsem si s Fandou ani nezatancovala. Ale zas má to jiné pozitivum, tancovala jsem skoro pořád s L. :D ... Tak aspoń něco, i když on mě naštval, a pak jsem mu to ... nechtěně oplatila (chudák :D já to tak vážně nemyslela: Škopek: .... a bude hůř. Já: Ono už to ani horší být nemůže.
Dopr**** :DJá jsem to tak nemyslela, ono to ... tak se to prostě říká.. Achjo :D


Ještě bych toho sem napsala spoustu,
ale vzhledem k tomu, že to čtou i jiné oči než ty moje,
nemůžu. (jen doufám, že ty vzpomínky nezapomenu...- to by mě fakt mrzelo :-))
Pája