Chvaletice , zklamání, trapas

6. listopadu 2011 v 14:45 | Pája
Středa 3. 11. 2011
Jet se podívat na to, jak se opravdu tančí... Nebyl až tak úplně nejleoší nápad. Dost mi to podkopalo svědomí, protože to, jak i ti nejmenší umí krásně tancovat, je úžasný. Pak se podívám nasebe/na nás. Je to Hrůza s velkým H. Mrzí mě to, protože vážně bych chtěla umět tancovat tak pěkně jako oni, ale ... myslím, že na to už je pozdě. I když, ... nevím. Když jsme se tedy odhodlali s Fandou jít na parket, začali jsme waltzem. Super, takže první chyba: NEKOLÉBAT SE, druhá chyba: RUKA NESMÍ BÝT V PAVOUKA! No , hned jsem si připadala ještě o něco hloupěji. ale nevadí. To, jak by se opravdu waltz měl tančit, mi vysvětlil Mětej, sice jsem s ním tancovala opravdu jenom pár otáček, ale ... wow :D.

Jsem zklamaná z lidí, kt. si nestojí za svým slovem, činem, názorem. Navíc, když už Vám někdo něco slíbí, ne to není ono. Když někdo sám podá návrh, a vzápětí vás podtrhne. To mě vadí. To mě bolí a mrzí mě to. Mění to celý pohled na toho daného člověka. Nechci jmenovta, ale myslím, že každý kdo si to přečte, bude vědět.

Čtvrtek 4. 11. 2011
Jeden kurz, dva kurzy, to už je v podstatě jedno, tancování mě vážně baví a nenechám si to zkazit nikým.

Pátek 5. 11. 2011
Myslela jsem, že už ani tancovat nebudu, nakonec jsem se v poslední chvilce rozhodla jít, nejen na svůj kurz, ale předtím ještě na kurz skupiny B. Nemožný :D Užila jsem si to bylo to super :D Ale trochu mě mrzí, že .. a jsem zae u toho .. někdo slíbí, že si s vámi zatancuje a pak nic. Takže nebýt prvního kurzu, tak jsem si s Fandou ani nezatancovala. Ale zas má to jiné pozitivum, tancovala jsem skoro pořád s L. :D ... Tak aspoń něco, i když on mě naštval, a pak jsem mu to ... nechtěně oplatila (chudák :D já to tak vážně nemyslela: Škopek: .... a bude hůř. Já: Ono už to ani horší být nemůže.
Dopr**** :DJá jsem to tak nemyslela, ono to ... tak se to prostě říká.. Achjo :D


Ještě bych toho sem napsala spoustu,
ale vzhledem k tomu, že to čtou i jiné oči než ty moje,
nemůžu. (jen doufám, že ty vzpomínky nezapomenu...- to by mě fakt mrzelo :-))
Pája
 


Komentáře

1 Týna Týna | 8. listopadu 2011 v 19:19 | Reagovat

No tak to čtu já, nooo...:P To je toho...:D

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:55 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.