Prosinec 2011

Vánoce - nic není jak bývávalo, nic není jako dřív

18. prosince 2011 v 18:42 | Pája |  Milý deníčku...
16. - 18. 12. 2011
Praha, každoroční výlet do Prahy.
Rok od roku je to horší a horší. Nechápu jak je to možné, mělo by být všechno lepší, vymakanější, prostě krásnější. To, že zatím nenapadnul sníh, to je dáno globálním oteplováním, ale to, jaká je nálada lidí, nebo výzdoba města, to se dá ovlivnit!
Při pohledu na vánoční stromeček na Staroměstském nám. se mi chtělo zakřičet: "Sakra, co to je ?" ... Něco tak příšerného jsem snad ještě nikdy neviděla. Stříbrno-zlatá výzdoba, na špici koule s hvězdou (jak kdyby pravoslavný symbol - no prostě děs - čímž neurážím náboženství, ale ten styl výzdoby). Žeby byla nějaká vánoční nálada ? Ani náhodou. Možná s tím má co dělat sníh, protože prostě ten k Vánocům patří. Stejně - je to na nic, ty Vánoce, kt. si pamatuji z dětství jsou už dávno pryč :( Docela mě to mrzí, ale na druhou stranu - musela jsem s tím počítat.

Měla jsem strašnou radost, když jsem zjistila, že jsem schopna něco pochytit z Němčiny. V metru s náma jely dvě holčiny a byly to pravděpodobně Němky (možná Rakušanky, nevim). Bavily se o Vánocích, ze začátku jsem tomu moc nevěnovala pozornost, ale potom jsem se snažila porozumět a docela jsem se u toho bavila :D Protože jsem se dozvěděla, že taky řeší, co dát příteli k Vánocům. Potom tam jedna vyprávěla rozhovor mezi ní a jejím bratrem :D a z toho vyplynulo, že on na dárek zapomněl (nevím komu, ale někomu zapomněl koupit dárek :D). Pak se bavily o tom, co dát tatínkovi k Vánocům a ta jedna mu koupila Sportovní oblečení :D .. (Hustý, co se všechno v metru nedozvíš :D)

Mission imposible je BROSKVOVINA ne entou :D ale dobře jsme se pobavily :D
P*

Co všechno jsme schopinu udělat - Láska až za vysavač a Otřes mozku

11. prosince 2011 v 17:35 | Pája |  Milý deníčku...
Je to neuvěřitelný, jak se člověk změní kvůli někomu. A je jedno, jestli je to kvůli rodině, přítelům nebo lásce.
Ne každý, ale většina lidí by se pro ty druhé rozkrájela. Udělala by cokoliv, jen aby nevznikl konflikt - na jednu stranu je to dobré, na druhou moc ne. Taky méme vlastní život a ne se jenom podřizovat. (Ale to jsem tím nechtěla říct.)

Např. ze mě si mamka dělá srandu, když si uklízím pokoj, když vím, že má přijít Matěj. (No ano, děsná sranda - přeci ho nepřivedu do nesnesitelného bordelu, že ?) Nebo mamku požádám, aby mě ráno vzbudila a hodinku dřív, abych se mohla jít vykoupat a měla čistě umyté a voňavé vlasy (což nedělám jen pro něj, ale i pro svůj dorý pocit :D). Nebo můj kamarád má právě otřes mozku, protože popíjel kvůli jedné slečně a pak sednul na motorku (taky kvůli té slečně). Nechci ho omlouvat - je to vůl, když něco takovýho udělá, ale ,.. toto s námi dělaj jiní lidé. To s námi dělá láska.

Ani nevím, co jsem títmto článkem chtěla říct, ale měla jsem chuť psát, moc dlouhé to není, ale ... to je jedno :-)
Další článek, do vzpomínek :-)

(Dnes máme s M. výročí - jeden měsíc - zatím nic moc dlouhého, ale ... ale ;))
Těším se na Silvestr (mám "ukecaný světřík" - i když já říkám, že jenom "šeptá - "Pojď, pojď!" :D - mamka když mě v něm viděla, řekla: "No tak pokud ti ho koupím, v tomhle tě k Matějovi rozhodně nepusítm " :D :D - SO HOT! :D )

Pája*

Věneček

5. prosince 2011 v 2:10 | Pája |  Milý deníčku...
Dlaší z událostí, na kt. bych rozhodně nechtěla zapomenout.

Jedním slovem se to ani vystihnout nedá - SUPER, KRÁSNÝ, ÚŽASNÝ, NEUVĚŘITELNÝ, BOMBASTICKÝ trochu TRAPNÝ, ale jinak SUPER :D

S holkama moc společných zážitků nemám, ale za to mám heorzně moc jiných zážitků. A stranš ě ráda bych na ně nezapomněla a myslím, že už ani nekdy nezapomenu. Jedinný takový zážitek byl sraz pod "růžovým" (červeným) balónkem na písničku "waka waka" .. Prostě super nádhera. Sešly jsme se všechny přesně tak, jak bylo smluveno a bylo to strašně moc fajn :) ...

A ještě jedna romantika :)
Myslím, že každý si to užil podle svého :),
a tak to má být!
P*