Leden 2012

29.1.2012 Chvaletice - Druhá soutěž

30. ledna 2012 v 18:37 | Pája |  Milý deníčku...
Včera se konala naše druhá soutěž ve Chvaleticích.
Opět jsme tančili: WALTZ, POLKA, CHACHA, JIVE.

1.kolo - waltz - Mysleli jsme si, že jsme si to všechno podělali, protože to bylo opravdu .. špatný :( Ale nakonec jsem zjistila, že máme všech 5 křížů.
- polka - Už nám jde o dost lépe než v Chrasti - tam to byl opravdu propadák, jelikož jsem po parketě lovila boty, teď to bylo o doooost lepší :-) Ale taky jsme z toho neměli dobrý pocit :( Nakonec však opět - 5 křížů.
- chacha - Tak v té jsme se o dost zlepšili! To byl po polce náš nejhorší tanec, ale teď - docela luxus, na to, jak nám to předtím nešlo. Bylo to dobrý, hodně lidí nám to chválilo :) 5 křížů.
- jive - Náš oblíbený jive! 5 křížů. Ten jsme si opravdu užili. Prostě tento tanec je náš nejoblíbenější a je to asi dost poznat, protože když nás to baví, tak nám to jde i líp :)
Takže za první kolo jsme dostali 20 křížů a jinak tomu nebylo ani v 2. kole:
- waltz - Nevim, co na to napsat, nebylo to dobrý :(
- polka - :D Nejlepší! Skoro jsem se tam natáhla :D - Už Fandovi věřím, že mě podrží, kdybych padala. Protože opravdu se mi rozjely nohy a já se tam málem natáhla :D Trapas, ale odcházela jsem z parketu uplně rozchechtaná, než zdrcená :D - Naštěstí to bylo až uplně nakonci :-)
- chacha - dobrý :)
- jive - No prostě jive :)

Semifinále - Taktéž dobrý, ale z waltzu jsme dostali jenom 2 kříže :( To bylo špatný, ale jinak jsme ztratili 1 kříž v polce a 1 kříž v chache. Jive jsme měli všechen :)

Finále už bylo horší :(
- waltz - 6
- polka - 6
- chacha - 5
- jive - 3
Jive nám prostě zatím jde nejlíp.

ZÍSKALI JSME OPĚT 5. MÍSTO
SE STARTOVNÍM ČÍSLEM 7 A VE 2. SKUPINĚ
(opět - stejně jako v Chrasti :D Možná bychom mohli zkusit něco jiného, třeba se pohneme z 5. místa, ikdyž je to samozřejmě skvělé :) ...) Hodně lidí říkalo, že bychom mohli být na bedně, když jsme jakoby na "domácím parketě", jenže tato konkurence byla opravdu větší než v Chrasti.

Na MČR se musíme hoodně ještě co učit, ale individuálka s Matějem (den před soutěží - v sobotu) nám pomohla mnohem víc než ty dva - tři tréninky ve Chva :) .. Ještě nemám slíbeno, že nám pomůže před MČR :-) ..

P.

15.1.2012 CHRAST - První soutěž

17. ledna 2012 v 17:03 | Pája |  Milý deníčku...
Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!

Super, domba wow.
15. ledna - naše první taneční soutěž kategorie E (absolventi tanečních kurzů) - Taneční festival Vysočina
To, že postoupíme do 2.kola jsem nečekala. Bylo to super nadšení. Matěj na to řekl jenom to, že to říkal :D. Super!
To, že postoupíme do semifinále (tedy do té nejlepší 13 a pojedeme na MČR do Prahy, o tom se mi ani nezdálo.)
Natož to, že postoupíme do finále a skončíme ještě ke všemu 5. (ze 7 finálových párů) super.

Na to, že jsme 4 týdny spolu netančili a potom z 35 párů získali 5.místo, to je vážně slušný. Jen mě trochu mrzí že ze čtyřech párů, co jeli z Chvaletic (3 páry + já s Fandou), jsme postoupili pouze my. Teda ano, lichotí mi to, ale stejně mě to mrzí. NAvíc teď jsem se dozvěděla od taťka, že Kerel Něžný (má "vydruženého syna", kt. párvě taky soutěžil - a já ani nevěděla, že mají spolu něco společného. Prej ale do Chva na soutěž za dva týdny nechce jet .. tak doufám, že budou soutěžit ... ;))

Zážitek skvělý, dobrá zkušenost. Podle videí máme hodně co zlepšovat, tak doufám, že se budeme čím dál víc pohybovat kupředu :) Podle videí to byl děs - zlepšovat polku, chachu, jive, waltz !! :D

Dva měsíce, dva dny a za hodinu to budou už tři dny

13. ledna 2012 v 23:04 | Pája |  Milý deníčku...
Je to neuvěřitelné.
Dva měsíc - jako věčnost, jako včera. Je to již dva měsíce a dva dny, co jsme spolu s Matějem začali chodit. Je to prostě ... k nevíře. Nemám slov, je to strašně super, strašně krásný, strašně moc ho miluju a nechci ho za žádných okolností někomu propůjčit a už vůbec ne předat.

Dnes mě snad poprvé viděl brečet. A vlastně mi to způsobil on. Chtěla jsem vypríávět o tom, jak to půjde na té soutěži, kam se chystám v neděli. Sama jsem to chtěla vědět, ale ... ale nechtěla. Začal mi vyprávět, jak tam přijedeme, jak se zaregistrujeme a roztančíme, pak půjde první kolo, pak druhé kolo, pak nějaké známkování tanců a pak 6 vítězných párů získá diplomy a ceny. 12 vátězných párů pojede do Prahy na MČR - super. Jak to tak vyprávěl, přišlo mi to prostě, že od nás očekává, že prostě se dostaneme do té 12. Já prostě nevím, asi ve skrytu duše bych chtěla umístit se .. co nejlíp. Ale prostě nevěřím si. Náš nejhorší problém s Fandou je ten, že neumíme poslouchat muziku. Což nemá cenu, pokud neuslyšíme rytmus - nemusíme už dál tančit ://.. Prostě to, jak mi přišlo, že v nás klade velkou důvěru, mě až rozbrečelo.
Alle po večeři jsme koukali na HP a Fénixův říd - no, "koukali" - ještě jsme si stihli dát rychlokurz JIVE a CHACHA - chacha prej v pohodě, ale u jive si musím dávat pozor na to, aby se kotníky třeli o kotníky, lýtka o lýtka, kolena o kolena a když jde noha zpátky, tak se musí o sebe třít nejdříve stehna, kolena, lýtka a kotníky... Super! Takže jsem si zase připadala jako vůl. Ale jsem ráda, že mě to učí. Ikdyž se před ním nehorázně moc stydím a prostě vadí mi to, když na mě kouká. Protože vím, že je o 500%lepší a to mě asi nejvíc rozčiluje a pobuřuje!! :D Já vím, dětinské :D.

(Písnička, kt. k nám vůbec nesedí! ale M. to hrozn ě štve a proto ji já tak zbožňuju :D)

"Nejdůležitější - úsměv a koketovat s porotcema!"
Fakt milé!!! :D

Ola kala, končím už to nebduu dál prodlužovat.
P.

Všechno je (asi) jinak

2. ledna 2012 v 18:31 | Pája
Už nic není tak jako dřív. Což už jsem psala v minulém článku, v minulém roce.
Je rok 2012 a já jsem čekala, že všechno zústane tak jako dřív, nebo aspoň podobné. Ale všechno je, jak to tak vypadá, jinak.
Hlavně za poslední rok se všechno změnilo, s holkama už to není takové jako dířv, nemáme na sebe tolik čas. Vznikají NEUPŘÍMNOSTI a už to prostě není takové jako předtím. Předtím vším. Dalo by se říct, že za to můžou kluci, ale proč bych na ně měla svádět veškeré problémy ? Jsou to taky jenom lidi. Některé věci prostě jsou asi tak, jak mají být, ikdyž to není vždy uplně správné a příjemné ://..

Silvestr a Nový rok byly - NEUVĚŘITELNÝ, NEPOPSATELNĚ KRÁSNÝ, DLOUHÝ A NEKONEČNÝ, SUPER, BOMBA, NEZAPOMENUTELNÝ a určitě bych dala ještě mnoho dalších přívlastků. Prostě nějkrásnější, jaké to mohlo vůbec být. Stalo se .. dost věcí, něco bych možná trochu změnila, a na nečem bych neměnila vůbec nic! Prostě super!!
Člověk by řekl, že lidi z tk Chvaletice jsou .. aspoň slušní, když už nic jiného, ale to jak se to u Dády s Járou rozjelo po "chlastací" hře .. to by člověk neřekl :D Prostě strašná sranda :D Lepší už to ani být nemohlo.
"Ukaž na slečnu, která bude pít" > "Tak jo, Pavlo - tímto tě zapojuju do hry :D" (Péťa :D)
(Slivovice s medem - prozatím vím, že to asi nikdy pít nebudu - nehorázně to smrdí :D:D)

P.

(Dáda :D)