29.1.2012 Chvaletice - Druhá soutěž

30. ledna 2012 v 18:37 | Pája |  Milý deníčku...
Včera se konala naše druhá soutěž ve Chvaleticích.
Opět jsme tančili: WALTZ, POLKA, CHACHA, JIVE.

1.kolo - waltz - Mysleli jsme si, že jsme si to všechno podělali, protože to bylo opravdu .. špatný :( Ale nakonec jsem zjistila, že máme všech 5 křížů.
- polka - Už nám jde o dost lépe než v Chrasti - tam to byl opravdu propadák, jelikož jsem po parketě lovila boty, teď to bylo o doooost lepší :-) Ale taky jsme z toho neměli dobrý pocit :( Nakonec však opět - 5 křížů.
- chacha - Tak v té jsme se o dost zlepšili! To byl po polce náš nejhorší tanec, ale teď - docela luxus, na to, jak nám to předtím nešlo. Bylo to dobrý, hodně lidí nám to chválilo :) 5 křížů.
- jive - Náš oblíbený jive! 5 křížů. Ten jsme si opravdu užili. Prostě tento tanec je náš nejoblíbenější a je to asi dost poznat, protože když nás to baví, tak nám to jde i líp :)
Takže za první kolo jsme dostali 20 křížů a jinak tomu nebylo ani v 2. kole:
- waltz - Nevim, co na to napsat, nebylo to dobrý :(
- polka - :D Nejlepší! Skoro jsem se tam natáhla :D - Už Fandovi věřím, že mě podrží, kdybych padala. Protože opravdu se mi rozjely nohy a já se tam málem natáhla :D Trapas, ale odcházela jsem z parketu uplně rozchechtaná, než zdrcená :D - Naštěstí to bylo až uplně nakonci :-)
- chacha - dobrý :)
- jive - No prostě jive :)

Semifinále - Taktéž dobrý, ale z waltzu jsme dostali jenom 2 kříže :( To bylo špatný, ale jinak jsme ztratili 1 kříž v polce a 1 kříž v chache. Jive jsme měli všechen :)

Finále už bylo horší :(
- waltz - 6
- polka - 6
- chacha - 5
- jive - 3
Jive nám prostě zatím jde nejlíp.

ZÍSKALI JSME OPĚT 5. MÍSTO
SE STARTOVNÍM ČÍSLEM 7 A VE 2. SKUPINĚ
(opět - stejně jako v Chrasti :D Možná bychom mohli zkusit něco jiného, třeba se pohneme z 5. místa, ikdyž je to samozřejmě skvělé :) ...) Hodně lidí říkalo, že bychom mohli být na bedně, když jsme jakoby na "domácím parketě", jenže tato konkurence byla opravdu větší než v Chrasti.

Na MČR se musíme hoodně ještě co učit, ale individuálka s Matějem (den před soutěží - v sobotu) nám pomohla mnohem víc než ty dva - tři tréninky ve Chva :) .. Ještě nemám slíbeno, že nám pomůže před MČR :-) ..

P.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.