Dva měsíce, dva dny a za hodinu to budou už tři dny

13. ledna 2012 v 23:04 | Pája |  Milý deníčku...
Je to neuvěřitelné.
Dva měsíc - jako věčnost, jako včera. Je to již dva měsíce a dva dny, co jsme spolu s Matějem začali chodit. Je to prostě ... k nevíře. Nemám slov, je to strašně super, strašně krásný, strašně moc ho miluju a nechci ho za žádných okolností někomu propůjčit a už vůbec ne předat.

Dnes mě snad poprvé viděl brečet. A vlastně mi to způsobil on. Chtěla jsem vypríávět o tom, jak to půjde na té soutěži, kam se chystám v neděli. Sama jsem to chtěla vědět, ale ... ale nechtěla. Začal mi vyprávět, jak tam přijedeme, jak se zaregistrujeme a roztančíme, pak půjde první kolo, pak druhé kolo, pak nějaké známkování tanců a pak 6 vítězných párů získá diplomy a ceny. 12 vátězných párů pojede do Prahy na MČR - super. Jak to tak vyprávěl, přišlo mi to prostě, že od nás očekává, že prostě se dostaneme do té 12. Já prostě nevím, asi ve skrytu duše bych chtěla umístit se .. co nejlíp. Ale prostě nevěřím si. Náš nejhorší problém s Fandou je ten, že neumíme poslouchat muziku. Což nemá cenu, pokud neuslyšíme rytmus - nemusíme už dál tančit ://.. Prostě to, jak mi přišlo, že v nás klade velkou důvěru, mě až rozbrečelo.
Alle po večeři jsme koukali na HP a Fénixův říd - no, "koukali" - ještě jsme si stihli dát rychlokurz JIVE a CHACHA - chacha prej v pohodě, ale u jive si musím dávat pozor na to, aby se kotníky třeli o kotníky, lýtka o lýtka, kolena o kolena a když jde noha zpátky, tak se musí o sebe třít nejdříve stehna, kolena, lýtka a kotníky... Super! Takže jsem si zase připadala jako vůl. Ale jsem ráda, že mě to učí. Ikdyž se před ním nehorázně moc stydím a prostě vadí mi to, když na mě kouká. Protože vím, že je o 500%lepší a to mě asi nejvíc rozčiluje a pobuřuje!! :D Já vím, dětinské :D.

(Písnička, kt. k nám vůbec nesedí! ale M. to hrozn ě štve a proto ji já tak zbožňuju :D)

"Nejdůležitější - úsměv a koketovat s porotcema!"
Fakt milé!!! :D

Ola kala, končím už to nebduu dál prodlužovat.
P.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.