Matějův svátek

25. února 2012 v 18:53 | Pája |  Milý deníčku...
Včera přibližně o půl čtvrtí jsem přijela do Semína. Na zastávce na mě čekal Matěj a doma na nás čekala jeho rodina - teta Šárka, strejda Jarda, sestřenice Bára a maminka s tatínkem, babička s dědou. Brátránek Honza přijel asi až po půl hodině :). Sice jsem si s nimi neměla o čem moc povídat, ale byla to milá společnost a prostě bylo fajn tam s nimi být. Hlavně, že jsem mohla být s Matějem :)).
Zprvu jsem ani nevěděla, jestli budu moct v Semíně přespat, poté mi mamka povolila zůstat tam do půl druhé do soboty a nakonec jsem jí ještě dnes ukecala na půl šestou. Tak jsme s Matym mohli strávit spolu polovinu víkendu.

Dnes jsme se ráno šli projít po krásáh Spojených státech semínských :D. Semínský zámek (alias pivovar), Opatovický kanál, Labe, restaurace atp ... :D ... Pěkná procházka ikdyž byla kosa.
Odpoledne jsme se šli kouknout na karneval, kde Klárka vystupovala jako Michael Jackson. Bohužel se ve své kategorii neumístila, ale stejně ... vyhrála moře sladkostí a mně věnovala karamelové lízátko. (btw. od babičky jsem dostala milkové srdčíko - za blahopřání k narozeninám >>nechápu proč, ale je to milé :-)- a od dědy jsem dostala DVD s mojí soutěží ve Chvaleticích + BONUS :D.)

Noc z pátka na sobotu byla prostě skvělá :-) Nic víc k tomu psát nebudu, páč do toho nikomu nic není ;).
Vážně ho moc a moc miluju O:-).

(Zjištění č. 1. - jsem jeho třetí přítelkyně :-), což je milé, páč jsem myslela, že byl větší ... proutník :D nebo jak to nazvat :-))
(Zjištění č.2. - Semínští blázni jsou blbci :D ... takový ... blbečci prostě, ale vtipný :D)
(Zjištění č.3. - Semínská bláznivka je vážně střelená :D ...Nejdřív to rozjížděla ve velkém stylu na karnevale a potom nechala řídít svoje (+/- 10) děti řídit auto a ona ho tlačila (i přes křižovatku ... prdlouš :D)

Kéž by takových víkendů bylo víc ... :*
P.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.