Jak se utužují vztahy

12. března 2012 v 13:10 | Pája |  Milý deníčku...
Víkendový maraton pokračuje přes celé jarní prázdniny.
O víkendu jel Matjě na svoji první soutěž s Andrejkou, skončili 6 (poslední ve finále) ze 14. Takže sloušný výkon, i když Matěj z toho nadšenej nebyl. Zato v neděli ve Chvaleticích skončili ve STT na 2. místě (ze 17) a v latině dokonce na 7 (první nepostupující do finále) z 22 párů. Na to, že na STT trínovali 3 tréninky a z toho půl hodiny LAT, tak jako vážně skvělýýý!! Byla jsem na něj/ně hrozně pyšná :)

Dnes a další dny v týdnu se uvidíme zase, zase a zase. Musíme se vidět pořád... !! AspoŃ když jsou prázdniny a nemusíme choditi do školy a než bude M. maturovat :)

Někdo říká, že se vztahy utužují hádkou, která se poté vyřeší. Někdo říká, že ve vztahu už jste hoodně daleko, když ... před sebou vypouštíte plyny :D. Matěj říká, že se náš vztah utuží, když mu dám facku! :D Já tvrdím, že pokud mu vrazím, tak to bude ze špatného důvodu, že něco provedl, čímž se náš vztah moc neutuží :D ale to je jedno. V neděli ráno jsme náš vztah utužili - čistili jsme si společně zuby :D Teda jako ne společně ale společně :D kapi_to?! :D
Vzpomínali jsme, jaké to bylo když jsme spolu začínali chodit a jaké to je teď.. Je to neuvěřitelný :) ... Jak se to časem všechno vyvíjí, jak je to krásnější a otevřenější apod. "Už vidím jak bys mi před 4 měsícema říkala (s rukama na tvářích) 'Já ti asi vrazím :D'.." Což je pravda, to bych si asi nedovolila, a proto jsem tak šťastná, že to mezi námi je tak, jak to je. Je to prostě skvělý :) Je to lepší a lepší a prostě nejlepší!!
LoVE LoVE
P.S.: V neděli jsme byli poprvé na naše "výročí" čtyřech měsíců spolu!! "Copak?" "Čtyři měsíce, čtyři minuty po půlnoci.. :*"
P.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.