Krásná a roztomilá ŽÁRLIVOST :*

18. března 2012 v 21:02 | Pája |  Milý deníčku...
Nejprve vyprovázím Matěje na předtančení k Bille, poté Chvaletická soutěž a Petr Jedlička, poté cesta na aut. nádraží za Matějem a 3 chlapi v minidodávce s otevřenými držkami, poté si vezmu sukni a botky na klínku a troubí na mě hned několik aut a volají na mě kluci projíždějící v jednom z nich a nakonec dnešní soutěž v HK.

Popořadě! Dnes měl Matěj s Andrejkou svoji třetí soutěž, moc nadšení z výsledku nejsou, nezískali F (jako ve Chva) ale v STT byli 6 (ze 7 ve finále) a v LAT byli 8.-9. (z 10 v semifinále) ,..
Matěj je opravdu roztomilý když žárlí. Za se jsem si sama seděla a koukala se na to, jak se tančí. Matěj byl zrovna ve druhé skupině a mně se zachtělo trochu vzrůša. No dobře, tak né vzrůša, ale nebavilo mě tam jen tak sedět. Tak jsem si vyhlídla někoho, s kým by se dalo "koketovat".. Já vím, jsem strašná :D ale když ona je to prča :) ... A zrovna ten, koho jsem si vyhlídla, tak tančil přede mnou rumbu! Tak jsem nejdřív navázala oční kontakt s partnerkou a potom s ním. S (nějakým) Martinem Mojdlem - taneční pár číslo 87 :D. Po chvilce na mě házel očka a já jsem se jen tak usmívala. Ani trochu mi nedošlo, že by se Matěj mohl koukat :D Přeci jen, se tam bavil se svým kamarádem, Andrejkou a sledoval soutěž. Nenapadlo mě, že kouká na mě :D ... No tak si odtančili rumbu a následovala chacha. Tak jo, naše malé flirtováníčko pokračovalo :D.. Dohrála muzika a jelikož M. měl zrovna nastupovat taky na chachu, tak jsem se po něm podívala a on se tak šibalsky usmál a pohrozil mi prstem :D :D Nic krásnějšího ... ach bože :D Já jsem na něj hodila pohled říkající "Cože ? :D Nevim, o čem to mluvíš :D" (včetně těch smajlíků) ... A on se začal smát a já jsem se tam taky mohla ... pochechtat. Jen mi přišlo divné, když jsem tam byla sama, tak abych se tam řechtala, tak jsem se to snažila nějak utlumit a sklidnit se. (Popravd ě mi to ale moc nešlo, měla jsem z toho vážně super náladu, :D taková pěkná žárlivost, taková jako když někomu na vás záleží :)..) Když postoupili z prvního kola do druhého a Matěj si z toho už začal dělat dost srandu, ( "Tak co, kde máš toho svýho .. 87" .. "Támhle je.. pod schodama :D" .."Cože? :D Ty dokonce i víš kam hnedka šel jo? Si z něj nezpustila oči, co?!" :D (he's sooooo sweet O:-)) ... A když oba dva (Matěj i "87čka" postoupili do semifinále, prvním tancem byla samba. A oni oba zrovna byli už jen v jedné skupině! :D Tak koho jsem měla sledovat ?? Samozřejmě že Matěje, jen mě bavilo ho provokovat :D ale sledovala jsem je oba na střídačku :D.. A když končila samba, nááááhodou se Matěj s 87čkou srazili :D (Matěj sice říká, že se nemůžou srazit, že to prostě nejde. Že buď on vrazil do něj, nebo 87 vrazil do Matěje :D.. (spíš to první - je vážně roztomilej :))

Nakonec tedy vypadli oba dva páry (31 - Matěj a Andrejka ; 87čka) v semifinále. Jen ... :D no 87 skončili 7. a Matěj s Andrejkou 8.-9. :D ... Věřím, že to Matěje malinko štve - ale jen ze srandy :D ..

Miluju hoooo tak jak jen je to vůbec možný a ještě víc, takže je to až nemožný.
Jsem strašně moc šťastná s ním a strašně moc nešťastná a smutná bez něj.
Tyto prázdniny našemu vztahu strašně moc pomohli, hodně jsme se poznali, tím, že vyjíma čtvrtka jsme se viděli každý den a ... každou noc ;) a Tolik, co jsme probrali věcí ... ohledně minulosti - zpětné čtení sms, vzpomínání na to, jak bylo krásné, když jsme ani jeden nevěděli, co mezi námi je a to jak je to krsáný teď. I proč jsem se rozešla s Vaškem, to proč se rozešel s Míšou Šorfovou (což jsem se dozvěděla právě až tyto prízdniny), proč se rozešel s Terkou a pod.

P.

P.S.:
"Prmin, že jsem usnula."
"Dobrý :*, tys vypínala televizi?"
"Já ? :D Ne :*"
"Tak to ji musel někdo přijít vypnout"
"Noo... dobrý no.. :D"
"Jen mě docela znepokojuje, že jsme nebyli oblečený."
"Nooo :D tak to je super no :D Sem už nebudu moct přijet :D"
"Ne, to oni to zas řešit nebudou ;) :*"
.... ráno (maminka) "No ona se ta televize vypne sama, když se s ní nic neděje." (jako když skončí film)
* Uff :D :D*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.