Spokojenost kam se podívám

4. dubna 2013 v 18:01 | Pája |  Milý deníčku...
Zas nějaká doba uběhla a já konečně si našla čas na psaní.
Už se kvůli škole, tréninkům a Matějovi skoro nestíhám zastavovat a odpočívat. Zase na druhou stranu, když mám čtvrtek volný, nebo nedejbůh abych byla v pátek večer doma a sama.... na to už zvyklá opravdu nejsem. Docela jsem si už zvykla na svůj uspěchaný styl života.

Škola mi zatím vychází ... skoro na jedničku ;) Nechápu jak je to možný, ale asi už jsem se konečně naučila učit. Nebo spíše v mém případě neučit. Tím, že už má "na čem stavět" mi stačí daná látka den předem dvakrát přečíst a pamatuji si ji.
Např. dnes: Psali jsme z fyziky, na kterou jsem se jenom koukla ( a to doslovně) včera asi ve 22hodin. Psali jsme z němčiny, kterou jsem si přečetla, jen abych věděla o co jde. A psali jsme z dějepisu, se kterým jsem vždycky válčila o 3 (později i o 2, ale moc mi to nevycházelo). A teď? Teď v pohodě. Z fyziky očekávám za 1, z nemčiny asi nejspíš za 2 :( a z dějáku jsem dostala 1 :-) Nad míru spokojená jsem.

V tancování si také nemůžu stěžovat. Ba naopak. S Fandou nám to asi záčíná jít. /Nechci si moc věřit a nechci to zakřiknout!/ Máme už asi 14 medailí z toho 1 zlatou, 1 zlatý pohár a ostatek tak nějak plus/mínus stříbro s bronzem napůl :-) Doufáme, že se nám teď o víkendu 6.4. v Nymburce podaří získat další zlato ve stt. Protože je to soutěž pod čsts. V soutěžích pod sutem jsme se již dávno rozloučili s první pozicí. Veverka s Novákovou a jejich bůhvíkolik let učenými sestavami.... to není nic s čím bychom se my mohli po roce a půl tančení měřit. Ale samozřejmě ve stt si už na ně chceme trochu došlápnout. Aby porotci věděli, že tady mají i jiný pár než je. Tak uvidíme jak to dopadne. Teď máme celkem hodně soutěží naplánovaných. Až v podstatě do 1. června.

Ve vztahu je to mezi námi taky "v pohodě". Sice to tohle slovo moc nevystihuje, ale nemůžu si stěžovat. Sice jsme teď přes Velikonoce měli menší (vlastně docela obří) konflikt, ale to je normální.... Být 5 dní v podstatě pořád spolu... to se dost dobře asi v naší fázi nedá :D Ale na Velikonoční pondělí jsme si to vynahradili :-) Jeli jsme na pouť do Kutné Hory. Sice jsme nešli na žádnou atrkaci, ale byli jsme spolu. Jen my dva. Nikdo jiný. Na šestý pokus mi Matěj vystřelil (dokonce hned) 2 růže najednou :D, dali jsme si párek v rohlíku, koupili něco rodičům domů a jeli jsme zpátky. Byla to krásná procházka. A hlavně, jak jsem už psala. Byli jsme sami. Daleko od všech známích, rodičů, sourozenců, prostě jen my.

Máme už naplánovanou i dovolenou. No, spíše dovolenou snů. Je to víkendový pobyt naruby. Začínáme nedělí 28.4 a končíme úterým 30.4 (takže máme sobotu na přípravu a tředu 1.května na zotavení). Máme volný vstup do wellenss centra - bazén, sauny, solárko, vířivka..... a mnoho dalšího. Budeme mít luxusní pokoj a všechno bude tak nějak ideální.
Stráááášně se těšíme :-)
Pro dnešek asi až moc slov. Končím :-)
Pája
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.